Czy to Twoja firma?

Delos Trans Tomasz Kamola praca

Grodzisk Mazowiecki

Od ponad dekady Delos Trans Tomasz Kamola jest synonimem niezawodności i jakości w świecie transportu samochodowego. Nasza siedziba mieści się w sercu mazowieckiego, w Płochocinie Osiedle, gdzie z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Od momentu założenia firmy w 2010 roku, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i dbamy o stan techniczny naszej floty, aby zapewnić usługi transportowe na najwyższym poziomie.

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i punktualność w branży transportowej. Dlatego też każdy transport traktujemy z indywidualnym podejściem, dostosowując nasze usługi do unikalnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że nasze zaangażowanie w rozwój i ciągłe doskonalenie jakości przewozów przekłada się na zadowolenie i zaufanie, które budujemy każdego dnia.

W Delos Trans Tomasz Kamola stawiamy na rozwój i innowacyjność. Nasz dynamiczny zespół to fundament firmy, który dzięki swojemu profesjonalizmowi i doświadczeniu jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów i nie boi się wyzwań - to właśnie nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Wierzymy, że sukces w transporcie samochodowym leży w szczegółach – od dokładnego planowania trasy, przez ścisłe przestrzeganie terminów, aż po dbałość o każdy element logistyczny. To nasze zaangażowanie w każdy aspekt działalności sprawia, że klienci powracają do nas z nowymi zleceniami, wiedząc, że mogą polegać na naszym profesjonalizmie i doświadczeniu.

Zapraszamy do współpracy z Delos Trans Tomasz Kamola – Waszym zaufanym partnerem w transporcie samochodowym, który zawsze stawia na jakość, bezpieczeństwo i punktualność. Razem możemy osiągnąć więcej!

Delos Trans Tomasz Kamola najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Delos Trans Tomasz Kamola

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Delos Trans Tomasz Kamola

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Kierowca Kat. C+E

    Quick Service Logistics Polska Sp. z o.o. Sp.k
    • Błonie-Wieś
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kierowca kat.C od 6000 na rękę PLUS PREMIA

    Jaro-Logistic
    • Pruszków
    • 8 300-8 700 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Delos Trans Tomasz Kamola

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Delos Trans Tomasz Kamola
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Brzeziny
  3. Kraków
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Delos Trans Tomasz Kamola - oferty archiwalne

  • Kierowc -Kurier Kat. C

    • Grodzisk Mazowiecki
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem firmy zatrudnimy kierowców kat. C.

      Zakres obowiązków

      Dystrybucja i odbiór przesyłek paletowych

      Wymagania

      Prawo jazdy kat. C

      Karta Kierowcy

      Przewóz rzeczy

      Oferujemy

      Umowa o pracę

      Pełny etat

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim