Homeglobal

Czy to Twoja firma?

Homeglobal praca

Warszawa

Homeglobal.com to idealne miejsce dla osób, które chcą spróbować swoich sił w branży sprzedaży i wsparciu Klienta. Dzięki globalnemu zasięgowi Homeglobal.com daje szansę na ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i strukturach globalnym zasięgu.

Homeglobal najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Homeglobal

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Homeglobal

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Homeglobal

Siedziba główna

Praca Homeglobal - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży - język czeski/słowacki

    Homeglobal
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

      Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

      Zakres obowiązków

      • Kompleksowa obsługa klienta w języku czeskim lub słowackim
      • Promowanie i sprzedaż produktów z segmentu premium (zdrowie i uroda)
      • Dbanie o relację z klientami i dobry wizerunek firmy
      • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
      • Administracja i praca z wewnętrznym systemem zamówień

      Wymagania

      • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego
      • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem lub w sprzedaży
      • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
      • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i pozytywne nastawienie

      Oferujemy

      • Możliwość odbycia szkolenia wstępnego jak i całej dalszej współpracy zdalnie, z każdego miejsca na świecie;
      • Możliwość realizacji zadań stacjonarnie (wybór należy do Ciebie) w nowoczesnym biurowcu znajdującym się w samym centrum Warszawy;
      • Możliwość skorzystania z mieszkania służbowego na wypadek gdybyś jednak chciał/a odwiedzić biuro;
      • Elastyczne godziny współpracy i formy zatrudnienia;
      • Stabilne warunki współpracy- umowę podpisujesz już pierwszego dnia szkolenia;
      • Wynagrodzenie godzinowe naliczane od pierwszego dnia szkolenia oraz premie bez limitu – zależne od Twoich wyników;
      • Od pierwszego dnia zostaniesz objęty procesem onboardingu – wspólnie będziemy dążyć do tego abyś stał się jak najlepszy w tym co robisz;
      • Profesjonalne szkolenia dzięki, którym zdobędziesz wiedzę, przydatną także w życiu prywatnym. Nasz dział szkoleń przeprowadza miesięcznie około 100 szkoleń!
      • Możliwość rozwoju w strukturach firmy (przy stanowiskach wyższego szczebla stawiamy na rekrutację wewnętrzną);
      • Niekorporacyjna atmosfera - mówimy do siebie po imieniu, nie obowiązuje dress code oraz stosujemy politykę otwartych drzwi (Twój TL jest zawsze dostępny dla Ciebie);
      • Stawiamy na współpracę z ludźmi nastawionymi na partnerstwo i wymianę doświadczeń;
      • Work – life balance - wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje więc nie oczekujemy nadgodzin a na swój grafik masz wpływ przede wszystkim Ty sam;
      • Rozrywki takie jak ping pong, turnieje piłkarskie, gry planszowe, warsztaty prac kreatywnych i wiele innych;
      • Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich;
      • Dobrze zaopatrzoną kuchnię (m.in. w kawę, rożnego rodzaju mleka, herbaty) oraz zniżki na posiłki w kantynie biurowej

Pracodawcy w Warszawie