Czy to Twoja firma?

FAURECIA AUTOMOTIVE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Grójec

Jesteśmy Faurecia Automotive Polska, liderem w dziedzinie innowacji motoryzacyjnych, który od ponad dwóch dekad kształtuje przyszłość podróżowania. Nasza historia w Polsce rozpoczęła się w 1996 roku w Grójcu, gdzie otworzyliśmy nasz pierwszy zakład. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, by dziś być jednym z dziesięciu czołowych globalnych dostawców w branży. Nasze zespoły projektowe i inżynierskie pracują nieustannie nad tworzeniem elementów wyposażenia samochodowego, które definiują komfort i styl jazdy. Specjalizujemy się w czterech kluczowych obszarach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych oraz rozwiązaniach IT. Jesteśmy dumni z naszego produktu Morphing Instrument Panel, który jest przykładem naszego zaangażowania w innowacyjność. Nasza obecność międzynarodowa to 37 krajów, 257 zakładów produkcyjnych i 39 centrów badawczo-rozwojowych. To globalne podejście pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług, a także na współpracę z największymi markami na świecie. Misją, która nas prowadzi, jest rozwój innowacyjnych technologii dla zrównoważonej mobilności oraz tworzenie spersonalizowanych rozwiązań dla kokpitu przyszłości. Dążymy do tego, by nasze produkty były energooszczędne i bezemisyjne, odpowiadając tym samym na potrzeby przyszłych pokoleń. Pomimo wyzwań finansowych, jakie niesie ze sobą dynamicznie zmieniający się świat, utrzymujemy stabilną pozycję na rynku dzięki naszej przewadze konkurencyjnej. Tworzymy długoterminową wartość, dostarczając rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby naszych klientów, ale również wyprzedzają oczekiwania przyszłości. W Faurecia Automotive Polska wierzymy, że nasza praca ma znaczenie. Każdego dnia ponad 5 tysięcy naszych pracowników wkłada pasję i zaangażowanie w to, co robimy, aby każdy kilometr przejechany w samochodzie wyposażonym w nasze produkty był niezapomnianym doświadczeniem. Zapraszamy do świata Faurecia, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, a przyszłość mobilności jest już dzisiaj.

FAURECIA AUTOMOTIVE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł logistyka / spedycja / transport bhp / ochrona środowiska księgowość / ekonomia

Oferty pracy FAURECIA AUTOMOTIVE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FAURECIA AUTOMOTIVE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Parking
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stołówka pracownicza
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa FAURECIA AUTOMOTIVE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

FAURECIA AUTOMOTIVE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
FAURECIA AUTOMOTIVE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FAURECIA AUTOMOTIVE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

    • Grójec
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Twoje zadania:

      • Wykonywanie napraw oraz remontów urządzeń dla układów automatycznych, elektronicznych, elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych
      • Diagnostyka sterowników PLC (Siemens)
      • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymienne części maszyn i urządzeń
      • Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzania rozwiązań eliminujących źródło problemu
      • Uczestnictwo w tworzeniu i modyfikacji niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu
      • Kontakt z serwisami zewnętrznymi oraz nadzór nad pracami przez nich wykonywanymi
      • Nadzór nad modernizacjami automatyki maszyn i urządzeń
      • Współuczestnictwo w doskonaleniu procesów w zakresie poprawy czasu cyklu i czasu zmiany serii

      Nasze oczekiwania:

      • Wykształcenie średnie techniczne / wyższe techniczne (preferowane: Automatyka, Elektronika, Mechatronika i Informatyka)
      • Gotowość na pracę w systemie 3 zmianowym (pon.-pt. w godzinach 6-14/14-22/22-6)
      • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
      • Znajomość oprogramowania Siemens (TIA Portal, Step 7, LabVIEW)
      • Znajomość diagnostyki PLC (preferowane: Siemens)
      • Znajomość systemów wizyjnych COGNEX i KEYENCE
      • Znajomość zasad działania i budowy falowników, serwonapędów, układów hydraulicznych, elektrycznych oraz pneumatycznych
      • Uprawnienia SEP (grupa E 1, E 2 oraz E 3)
      • Umiejętność obsługi robotów KUKA, Yaskawa, ABB (mile widziane)
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

      • Systemy premiowe
      • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
      • Opieka medyczna Luxmed
      • Karta sportowa MultiSport
      • Pracowniczy program emerytalny (PPE)
      • Świadczenia świąteczne
      • Nagrody jubileuszowe
      • Home office i elastyczne godziny pracy
      • Inne benefity z Zakładowego Funduszu

Pracodawcy w Grójcu