Czy to Twoja firma?

STARA MLECZARNIA AGD.Artykuły Gospodarstwa Domowego Jolanta Kłosińska praca

Grójec

Witaj w świecie Starej Mleczarni AGD - miejsca, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza historia zaczęła się 15 listopada 2004 roku w malowniczym Grójcu, gdzie postanowiliśmy otworzyć drzwi do świata sprzętu AGD i RTV, który ułatwia codzienne życie naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Waszych domów, dostarczając artykuły elektryczne, które nie tylko są niezawodne, ale i wpisują się w estetykę każdego wnętrza.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, rozumiemy potrzeby naszych klientów i stawiamy na osobiste podejście. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasza oferta była odpowiedzią na współczesne wyzwania domowego gospodarstwa. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które są synonimem trwałości i funkcjonalności, bo wiemy, że to właśnie na tym Wam najbardziej zależy.

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do sprzedaży sprzętu AGD i RTV. Jesteśmy wszechstronni – nasze usługi obejmują także sektory takie jak dostawa wody, gospodarowanie ściekami i odpadami, a także działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją. To, co nas wyróżnia, to elastyczność i gotowość do dostosowania się do różnorodnych potrzeb rynku.

Jako aktywny uczestnik rynku nieruchomości i usług finansowych, zawsze staramy się być o krok przed oczekiwaniami naszych klientów, oferując im kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasze zaangażowanie w budowanie długotrwałych relacji opiera się na zaufaniu i profesjonalizmie, które są fundamentem naszej działalności.

W Starej Mleczarni AGD jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na jakość życia klientów. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i satysfakcji. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Grójcu przy Armii Krajowej 15 i doświadczenia gościnności, która jest odzwierciedleniem naszej pasji do tego, co robimy. Razem tworzymy historię, która trwa i rozwija się dzięki Wam – naszym klientom.

STARA MLECZARNIA AGD.Artykuły Gospodarstwa Domowego Jolanta Kłosińska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Grójec
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy STARA MLECZARNIA AGD.Artykuły Gospodarstwa Domowego Jolanta Kłosińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STARA MLECZARNIA AGD.Artykuły Gospodarstwa Domowego Jolanta Kłosińska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STARA MLECZARNIA AGD.Artykuły Gospodarstwa Domowego Jolanta Kłosińska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
STARA MLECZARNIA AGD.Artykuły Gospodarstwa Domowego Jolanta Kłosińska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca STARA MLECZARNIA AGD.Artykuły Gospodarstwa Domowego Jolanta Kłosińska - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Grójec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Praca na stanowisku Sprzedawca w sklepie AGD/RTV w Grójcu: cały etat

      Zakres obowiązków

      • rozwożenie towaru do klienta
      • rozpakowanie towaru
      • rozłożenie towaru na sklepie
      • obsługa klienta
      • dbałość o wygląd i porządek na sklepie

      Wymagania

      • wymagane prawo jazdy kategoria B
      • wykształcenie min.średnie
      • wysoka kultura osobista
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia

    • Grójec

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Grójcu