Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Grójcu praca

Grójec

Jako Komenda Powiatowa Policji w Grójcu, jesteśmy dumną częścią polskich sił porządkowych, pełniąc kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego w naszej społeczności. Nasze działania koncentrują się na realizacji programów prewencyjnych, które mają na celu zapobieganie przestępczości i zwiększanie świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa.

Nasza praca nie ogranicza się jedynie do reakcji na zgłoszenia. Zajmujemy się również identyfikacją osób i przeprowadzaniem badań kryminalistycznych, co pozwala na skuteczne ściganie przestępstw i przyczynia się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców. Ponadto, opieka nad nieletnimi przebywającymi w izbie dziecka jest dla nas priorytetem, ponieważ każde dziecko zasługuje na troskę i ochronę.

Nasza komenda jest zawsze gotowa odpowiedzieć na wezwanie. Dzięki całodobowej dostępności numeru alarmowego 112, każdy obywatel może czuć się pewnie, wiedząc, że w razie potrzeby szybko otrzyma pomoc. Dodatkowo, posiadamy punkty przyjęć dzielnicowych w Belsku Dużym, Jasieńcu, Pniewach oraz dla rejonu gminy Goszczyn, co ułatwia mieszkańcom kontakt z nami i sprawia, że jesteśmy bliżej społeczności, której służymy.

Jako jednostka podległa Komendzie Wojewódzkiej Policji w Radomiu, cieszymy się pewną niezależnością organizacyjną. Możemy dostosowywać nasze struktury wewnętrzne, aby lepiej odpowiadać na lokalne potrzeby i wyzwania. To daje nam możliwość bycia bardziej elastycznymi i skutecznymi w działaniu, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Nasza misja i zaangażowanie w służbę publiczną są niezmiennie silne, a każdy dzień to nowa okazja, aby zrobić różnicę w życiu ludzi. Jesteśmy tu dla Was, aby zapewnić bezpieczeństwo i porządek, których wszyscy potrzebujemy, aby żyć spokojnie i bez obaw.

Komenda Powiatowa Policji w Grójcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa hr / kadry bhp / ochrona środowiska it (informatyka) praca fizyczna

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Grójcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Grójcu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Komenda Powiatowa Policji w Grójcu

Komenda Powiatowa Policji w Grójcu

Komisariat Policji w Warce

Posterunek Policji w Błędowie

Posterunek Policji w Chynowie

Posterunek Policji w Mogielnicy

Posterunek Policji w Nowym Mieście nad Pilicą

Komenda Powiatowa Policji w Grójcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Piaseczno
  3. Warszawa
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Komenda Powiatowa Policji w Grójcu - oferty archiwalne

  • Kserografista

    • Grójec
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      1)Obsługa sekretariatu KPP w Grójcu,
      2)Organizacja pracy kancelaryjnej Zespołu Prazydialnego KPP w Grójcu,
      3)Przyjmowanie korespondencji i doręczanie korespondencji do odpowiednich instytucji, 4)Prowadzenie dzienników korespondencyjnych i podawczych, rejestrów aktów prawnych,
      5)Obsługa systemu informatycznego Poczta Specjalna, Elektroniczny Nadawca,Poczta Resortowa,
      6)Prowadzenie placówki Poczty Specjalnej, 7)Przyjmowanie i wydawanie pakietów z dowodami osobistymi dla odpowiednich urzędów,
      8)Prowadzenie dokumentacji archiwalnej.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 257,51 PLN
      • Opis wynagrodzenia: plus wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Grójcu