Praca DEWRO Wróbel sp. j. - wieloletnia tradycja i nowoczesny zakład pracy w Bestwince

Praca DEWRO Wróbel sp. j. - wieloletnia tradycja i nowoczesny zakład pracy w Bestwince
Wśród producentów drzwi DEWRO Wróbel sp. j. to firma z największym doświadczeniem i najstarszą tradycją w regionie. Spółka realizuje najbardziej wymagające indywidualne zamówienia klientów z całej Polski. Wysokiej jakości materiały i nowoczesna linia produkcyjna sprawiają, że praca w DEWRO Wróbel przynosi sporą satysfakcję, a produkty firmy od lat cieszą się dużą popularnością na rynku.

Choć firma ma za sobą już sporą historię, stale obiera nowe cele i umiejętnie podąża za trendami w procesie produkcji drzwi. Specjaliści DEWRO Wróbel nie boją się korzystać z nowatorskich rozwiązań, by spełniać zmieniające się oczekiwania klientów. Wypracowane od lat metody pracy w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i stosowaniem nowych materiałów to przepis na sukces i stabilne miejsce wśród liderów branży w Polsce.

Historia firmy DEWRO Wróbel

Firma Dewro istnieje na rynku już od 1991 roku. U swoich początków przedsiębiorstwo rodzinne produkowało meble na zamówienie dla prywatnych klientów, a także instytucji państwowych i banków. Z czasem firma wyspecjalizowała się w produkcji drewnianych drzwi wewnętrznych, o których jakości i solidności przekonało się mnóstwo mieszkańców całego regionu. Dziś drzwi DEWRO znajdują się w wielu budynkach użytku publicznego, szkołach, uczelniach oraz hotelach.

Jak podaje spółka na swojej stronie, powodzenie i popularność zawdzięcza właśnie takim czynnikom, jak wysoka jakość materiałów, wiedza oraz dokładność w wykonaniu produktów. 

Dewro Wróbel logo

Prawie trzydziestoletnie doświadczenie w branży stolarskiej pozwoliło dopracować cały proces produkcji i sprostać indywidualnym zamówieniom, z zachowaniem rzetelnej obsługi, którą chwalą sobie klienci DEWRO Wróbel.

Działalność DEWRO 

Dbałość o profesjonalizm oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom rynku przyniosły spółce wielu zadowolonych zleceniodawców i renomę. Obecnie firma DEWRO Wróbel sp. j. znana jest z produkcji drzwi wewnętrznych z wysokiej klasy naturalną okleiną i cieszy się setkami zamówień miesięcznie. Oprócz samej produkcji spółka realizuje kompleksową obsługę klienta obejmującą projektowanie, montaż, serwisowanie i doradztwo.

Ponieważ firma produkuje drzwi na indywidualne zamówienie, praca w DEWRO oznacza napotkanie różnych ciekawych wyzwań. Spółka często i z ochotą realizuje nietypowe projekty, podyktowane bądź osobistymi preferencjami klientów, bądź trendami na rynku. Według zmieniających się upodobań i pojawiających się nowych rozwiązań w branży firma również poszerza swoją ofertę o nowe modele. Firma Dewro jest też producentem tzw. drzwi technicznych, które przeznaczone są do specjalnych pomieszczeń, wymagających certyfikatów akustycznych, dymoszczelnych i przeciwpożarowych.

Grono pracowników DERWO Wróbel z roku na rok się powiększa, by możliwa była sprawna i dokładna realizacja wszystkich zamówienia klientów. Firma dysponuje już powierzchnią produkcyjną o wielkości 7 tys. km kwadratowych, a na wspólny sukces pracuje niemal 200 zatrudnionych. Poniżej spróbujemy omówić różne możliwości pracy w tej firmie i warunki zatrudnienia.

Praca DEWRO Wróbel sp. j.

Dla osób zainteresowanych branżą stolarską praca w tej spółce może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zatrudnienie u jednego z liderów produkcji drzwi wewnętrznych fornirowanych zapewnia wspomniane już, bogate doświadczenie, szereg wyzwań i poszerzanie wiedzy u boku pracujących od lat w zawodzie fachowców. Praca w DEWRO Wróbel Sp J. daje więc możliwość uczestniczenia w tworzeniu produktów znanych i cenionych nie tylko w regionie, ale i w całym kraju.

Na jakich posadach zatrudnieni są pracownicy DEWRO? To oczywiście zależy od działu. Z racji szerokiej oferty i usług dodatkowych spółka zajmuje się nie tylko samą produkcją drzwi, ale także projektowaniem, pomiarami, wsparciem w zakresie montażu, a także serwisowaniem i doradztwem technicznym. Każdy z tych obszarów działań wymaga obecności wykwalifikowanych specjalistów: operatorów maszyn, lakierników, stolarzy, inżynierów.

Według informacji podanych na stronie firmy, pracodawca DEWRO stawia na kandydatów, którzy czerpią satysfakcję z wykonanego zawodu, lubią wyzwania i zdobywanie nowej wiedzy. Firma dba też o to, aby w zakładzie panowała przyjazna, pozytywna atmosfera.

Co oferuje kandydatom do pracy spółka DEWRO?

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość włączenia do ubezpieczenia grupowego i medycznego,
  • miłą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odzież roboczą,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.

Spółka DEWRO Wróbel Sp j. rekrutacja 

Jak dostać pracę w tej firmie? Śledź ogłoszenia na portalach pracy, ale przede wszystkim zaglądaj na stronę firmy. W zakładce Praca znajdziesz aktualne oferty pracy w DEWRO wraz z informacjami o wymaganiach, warunkach zatrudnienia i danych kontaktowych z rektuterem (http://www.dewro.pl/pl/Praca.htm).

Pracodawca zaznacza, że w ostatnim czasie w zakładzie przeprowadzono modernizację, dlatego zatrudnieni  w firmie DEWRO Wróbel mogą pracować w nowoczesnym parku maszynowym i uczestniczyć w procesach produkcji podyktowanych odpowiedzialnym biznesem – z zastosowaniem metody zrównoważonego zarządzania. W firmie od lat pracuje niejeden specjalista, dlatego pracownicy mają okazję uczyć się u boku najlepszych fachowców w okolicy.

Kontakt w sprawie pracy w DEWROJeżeli chcesz otrzymać informacje o prowadzonych rekrutacjach bądź dopytać o konkretną ofertę pracy w DEWRO, skontaktuj się z firmą za pomocą poniższych danych: 

tel. 508 600 814
e-mail: praca@dewro.pl

DEWRO kontakt z firmą i dodatkowe informacje

Jeżeli chcesz skontaktować się z firmą DEWRO Wróbel w innych sprawach niż rekrutacja, możesz to zrobić, korzystając z ogólnych danych kontaktowych przedsiębiorstwa. Poniżej podajemy te dane oraz dokładny adres firmy:

tel.: 33 84 56 483
tel./fax:  33 84 56 483

e-mail: dewro@dewro.pldewro@dewro.pl

Adres: 

DEWRO Wróbel Sp. J.
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka

Spółka widnieje jako działalność gospodarcza od.... Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje rejestrowe DEWRO Wróbel Sp. J. z rejestru przedsiębiorców dostępne w bazie KRS:

Nazwa "DEWRO" WRÓBEL SPÓŁKA JAWNA
Rejestr Rejestr Przedsiębiorców 
Numer KRS 0000080601
NIP 6520008548
REGON 27070446000000
Miejscowość BESTWINKA
Forma prawna SPÓŁKA JAWNA
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2002-01-25 
Członkowie reprezentacji WRÓBEL MAŁGORZATA ZOFIA     
WRÓBEL DANIEL BARTŁOMIEJ     
WRÓBEL MICHAŁ PIOTR     
WRÓBEL PAWEŁ ANDRZEJ  
Strona www www.dewro.pl

 

Oceń ten wpis
Praca DEWRO Wróbel sp. j. - wieloletnia tradycja i nowoczesny zakład pracy w Bestwince
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.