Spedycja i handel surowcami - Praca LAJON sp. j. ze Świętoszowic

Spedycja i handel surowcami - Praca LAJON sp. j. ze Świętoszowic
Firma LAJON Tadeusz Zając Spółka Jawna z siedzibą w Świętoszowicach zajmuje się z jednej strony transportem i spedycją, a z drugiej sprzedażą węgla, koksu i kruszywa. Oferuje również usługi napraw TIR-ów. Tym samym jest przedsiębiorstwem o bardzo szerokim polu działania, a dzięki temu otwartym na pracowników o różnych kwalifikacjach i doświadczeniach zawodowych.

Zasięg firmy obejmuje przede wszystkim rynek ogólnopolski, ale i zagraniczny. Z uwagi na stabilną pozycję na rynku, lokalizację i charakter pracy zatrudnienie w spółce LAJON interesuje nie tylko mieszkańców Świętoszowic, gminy Zbrosławice czy powiatu tarnogórskiego.

Firma współpracuje z przewoźnikami krajowymi i międzynarodowymi. Zarówno w obszarze spedycji, jak i handlu surowcami, celem jest satysfakcja klientów reprezentujących różne branże. Potwierdzeniem jakości i skuteczności w biznesie są między innymi tytuły „Gazeli Biznesu” przyznawane przez redakcję „Pulsu Biznesu”.

Ciężarówka z logo LAJON ma budzić pozytywne skojarzenia, podobnie jak CV pracowników zatrudnionych właśnie w tym przedsiębiorstwie. W poniższym artykule prezentujemy szerzej obszar działalności spółki, a także informacje związane z rekrutacją do pracy.

Zdjęcie firma LAJON

Siedziba firmy LAJON w Świętoszowicach. Źródło: http://lajon.com.pl/.

Działalność firmy LAJON

Cztery główne punkty w ofercie spółki LAJON to:

  • transport i spedycja,
  • sprzedaż węgla,
  • sprzedaż kruszyw,
  • serwis TIR.

Usługi transportowe są świadczone przy wykorzystaniu taboru składającego się z ciągników siodłowych MAN i Mercedes. Spółka dysponuje naczepami samowyładowczymi, plandekowymi oraz „walking floor”. Procesy spedycyjne są realizowane nawet przy bardzo dużym stopniu skomplikowania zlecenia.

Jeśli chodzi o ciężarówki, firma ze Świętoszowic prowadzi własny serwis (LAJON Truck Service) zarówno samochodów, jak i naczep. Jako potencjalny pracownik tego działu masz do dyspozycji nowoczesny sprzęt służący do napraw i diagnostyki. Z doświadczenia i fachowości serwisantów firmy korzystają przede wszystkim przedsiębiorstwa dysponujące własną flotą pojazdów.

Warto wiedzieć!Firma LAJON jest również autoryzowanym dystrybutorem węgla, miału węglowego i koksu różnych klas i rodzajów z oferty:
  • Polskiej Grupy Górniczej,
  • GK LW Bogdanki,
  • Katowickiego Holdingu Węglowego.

Ważnym atutem firmy jest w tym aspekcie posiadanie własnych samochodów, które są dostosowane właśnie do przewożenia węgla, miału i koksu. Dla firmy ze Śląska liczy się fachowa sprzedaż nawet najbardziej wymagającym klientom, dlatego od handlowców oczekuje się doświadczenia i pełnego zaangażowania.

LAJON sprzedaje też wiele kruszyw wykorzystywanych przez firmy budowlane czy przemysł. Chodzi o tak niezbędne produkty jak jakościowe paski, żwiry czy kruszywa – od bazaltu i granitu, przez amfibolit i sjenit, po melafir, dolomit oraz wapień. W celu dostarczenia klientowi dokładnie tego, czego i ile potrzebuje, można skorzystać zarówno z transportu drogowego i łączonego z koleją.

Rekrutacja LAJON

Jeżeli szukasz aktualnych i sprawdzonych informacji na temat ofert pracy w LAJON, odwiedź oficjalną stronę firmy, a konkretnie jej podstronę pod adresem http://lajon.com.pl/oferty-pracy. Warto mieć również na uwadze ogłoszenia pojawiające się na portalach z anonsami rekrutacyjnymi. Sposobem na kontakt w sprawie rekrutacji jest skorzystanie z dostępnych przy konkretnych anonsach danych – telefonów i adresów e-mail. Porces rekrutacji w LAJON jest przeprowadzany standardowo na podstawie dokumentów aplikacyjnych i rozmowy z kandydatem.

Jakich stanowisk dotyczą ogłoszenia o pracę w firmie LAJON? Często pojawiają się ogłoszenia skierowane do kierowcy posiadającego prawo jazdy kategorii C+E, które uprawnia do kierowania pojazdem o DMC 3,5 t z przyczepą lub zespołem pojazdów z ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Zarówno do pracy na zagranicznych trasach, jak i polskich konieczna jest karta kierowcy.

Ciężarówka LAJON w drodze

Ciężarówka i kierowca firmy LAJON na autostradzie A4. Źródło: forum.trucksfoto.pl

Praca w firmie LAJON

Jako pracownik LAJON sp. j. możesz być związany z takimi działami jak spedycja międzynarodowa, spedycja krajowa, sprzedaż węgla, sprzedaż kruszyw czy serwis TIR (warsztat). Firmę z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku tworzy także dział księgowy i sekretariat. Mimo wszystko zdecydowaną większość zasobów ludzkich firmy stanowią przewoźnicy.

Pracodawca LAJON w swoich ogłoszeniach oferuje swoim potencjalnym pracownikom stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z terminową wypłatą wynagrodzenia. Kierowcy mogą liczyć na diety, ubezpieczenia czy szansę sprawdzenia się przy wymagających projektach transportowych za kierownicą bezpiecznych, nowoczesnych ciężarówek. Współpraca może być wieloletnia, stanowiąc ważny impuls rozwojowy w karierze zawodowej.

Jak dostać pracę w LAJON sp. j.?W firmie LAJON ceni się przede wszystkim rzetelność, odpowiedzialność oraz pracowitość i ambicję. Biorąc pod uwagę, że spółka specjalizuje się w kilku dziedzinach, nie tylko usługach spedycyjnych i transportowych, miej na oku nie tylko ogłoszenia dla kierowców, ale również inne oferty pojawiające się w Internecie.

LAJON Tadeusz Zając Spółka Jawna – dodatkowe informacje

Szukając bezpośredniego kontaktu ze spółką, należy napisać wiadomość e-mail na adres sekretariat@lajon.com.pl lub zadzwonić pod numer telefonu +48 32 234 16 16.

Główna siedziba firmy:
ul. Cegielniana 10
42-675 Świętoszowice
Województwo śląskie

Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat, stale rozwija flotę oraz usprawnia usługi. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje rejestrowe na temat firmy LAJON:

Nazwa "LAJON" TADEUSZ ZAJĄC SPÓŁKA JAWNA
Rejestr  Rejestr Przedsiębiorców
Numer KRS 0000256160
NIP 6312237040
REGON 27652315500000
Forma prawna   SPÓŁKA JAWNA 
Adres CEGIELNIANA 10, Świętoszowice 42-675
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców  2006-05-04
Oceń ten wpis
Spedycja i handel surowcami - Praca LAJON sp. j. ze Świętoszowic
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.