Twoje wsparcie w rekrutacji

Praca ETA Gliwice - modernizacja infrastruktury kolejowej

Praca ETA Gliwice - modernizacja infrastruktury kolejowej
Podstawowa działalność ETA Gliwice Sp. z o.o. skupia się wokół usług budowlanych i modernizacyjnych w branży kolejowej. Jeżeli szukasz wyzwań związanych z nowoczesnym montażem czy pracą projektową, sprawdź oferty i warunki zatrudnienia śląskiego przedsiębiorstwa.

Dzięki środkom pochodzącym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego gliwickie przedsiębiorstwo wykorzystało potencjał i zapotrzebowanie na rynku usług związanych z infrastrukturą kolejową. Ten środek transportu od dekad stanowi istotny element życia społecznego i gospodarczego, ale wciąż trzeba wykonać wiele pracy, aby udoskonalić jakość i efektywność połączeń, nie tylko na Śląsku, lecz w każdym regionie kraju.

Stopniowy rozwój infrastruktury kolejowej jest możliwy m.in. dzięki takim firmom jak ETA Gliwice. Znajdując zatrudnienie w śląskim przedsiębiorstwie, stajesz przed wyjątkową szansą zdobywania zawodowych doświadczeń w branży związanej z kolejnictwem. ETA Gliwice logo firmy

Działalność ETA Gliwice

Gliwicka firma specjalizuje się w robotach budowlano-montażowych w branży kolejowej, szczególnie w zakresie:

 • automatyki (sterowania ruchem),
 • telekomunikacji,
 • elektroenergetyki.

Oprócz tego firma jest w stanie wykonać dokumentację projektową „pod klucz”. Na dotychczasowe doświadczenia spółki składają się zarówno budowy, jak i modernizacje infrastruktury kolejowej w całej Polsce.

Praca dla ETA Gliwice oznacza możliwość nabycia takich umiejętności zawodowych jak wykonywanie przepustów pod torami i drogami czy badania pomiarowe oraz lokalizacyjne urządzeń kablowych.

Usługi montażowe ETA GliwicePrzedsiębiorstwo podejmuje się też wielu zadań montażowych, które są niezbędne do unowocześniania i prawidłowego funkcjonowania infrastruktury kolejowej. W praktyce oznacza to między innymi instalację:
 • urządzeń służących do sterowania ruchem (stacyjnych i liniowych),
 • zegarów czy urządzeń rozgłoszeniowych,
 • telewizji TVU, np. na peronach,
 • urządzeń elektrycznego ogrzewania rozjazdów (EOR),
 • tras kablowych – światłowodów, zasilaczy czy kabli sterowniczych,
 • oświetlenia.

Dużym atutem firmy jest możliwość ścisłego dostosowania oferty do potrzeb konkretnego klienta. Prace są wykonywane wszędzie tam, gdzie jest potrzebne profesjonalne wsparcie doświadczonej i kompetentnej kadry. Aby dołączyć do grona specjalistów ETA Gliwice, należy wykazać się doświadczeniem i niezbędnymi umiejętnościami oraz kwalifikacjami. To niepowtarzalna szansa, aby poznać branżę kolejową od środka, rozwijając się, a przy okazji wspierając ewolucję polskiej infrastruktury kolejowej.

Praca w ETA Gliwice Sp. z o.o.

Spółka zatrudnia osoby na różne stanowiska w zależności od zapotrzebowania, choć w zdecydowanej większości są to prace fizyczne lub specjalistycze. Aktualne oferty pracy w ETA Gliwice pojawiają się na firmowej stronie internetowej – wystarczy przejść do zakładki „Kariera” dostępnej pod adresem http://www.etagliwice.pl/kariera.html. Kandydaci mogą oczekiwać stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę lub w ramach kontraktu. Gliwickie przedsiębiorstwo wspiera pracowników w nabywaniu niezbędnych uprawnień. Im wyższe kompetencje i doświadczenie, tym na lepsze warunki finansowe można liczyć.

Przeglądając aktualne oferty, można natrafić na różne ogłoszenia, które są skierowane między innymi do:

 • kierowników projektu,
 • inżynierów budowy,
 • elektromonterów,
 • pracowników ogólnobudowlanych.

Pracownicy ETA Gliwice pracują przy szynach kolejowych

Pracownicy firmy ETA Gliwice przy pracy. Źródło: etagliwice.pl

ETA Gliwice rekrutacja

Każde stanowisko różni się pod względem wykonywanych obowiązków, a co za tym idzie – wymagań na etapie rekrutacji. Kierownicy projektu w ETA Gliwice powinni posiadać nie tylko wyższe wykształcenie techniczne, ale również przynajmniej 3-letnie doświadczenie w roli kierownika budowy (lub na podobnym stanowisku). Trzeba znać procedury FIDIC oraz posiadać szerokie kompetencje związane z koordynacją prac czy sporządzaniem dokumentacji technicznej, nie wspominając o zarządzaniu zespołem pod presją czasu i innych czynników.

Podobne wymagania ETA Gliwice stawia inżynierom budowy, których wykształcenie powinno być wyższe techniczne – o profilu budowlanym. W tym przypadku też bardzo ważne jest doświadczenie na podobnym stanowisku (przynajmniej 2-letnie).

Pracownik ETA Gliwice
Pracownik spółki ETA Gliwice przy pracy. Źródło: etagliwice.pl

Kompetencji zawodowych, ale i wysokiej kultury osobistej czy dobrej organizacji pracy, oczekuje się też od pozostałych pracowników, na przykład elektromonterów. To stanowisko wymaga wykształcenia technicznego i uprawnień SEP, a mile widziane są prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w branży kolejowej. Z kolei od pracowników budowlanych nie jest zwykle wymagane wykształcenie, nie potrzeba też uprawnień, jednak konieczna jest praktyka, aby z powodzeniem realizować prace ziemno-kablowe czy przeprowadzać montaże urządzeń telekomunikacyjnych, elektroenergetycznych i służących do sterowania ruchem kolejowym.

Pierwszy etap rekrutacji na każde stanowisko polega na złożeniu aplikacji w formie CV i listu motywacyjnego. Dokumenty należy przesyłać na adres biuro@etagliwice.pl. Firma kontaktuje się z wybranymi kandydatami, z którymi prowadzi dalsze rozmowy o pracy.

Informacje gospodarcze o ETA Gliwice sp. z o.o.

W Krajowym Rejestrze Przedsiębiorców firma zostało zarejestrowane jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 8 lat temu. Poniżej podajemy udostępnione publicznie dane z KRS na temat ETA Gliwice sp. z o.o.:

Nazwa ETA GLIWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rejestr Rejestr Przedsiębiorców 
Numer KRS 0000414387
Miejscowość GLIWICE
Województwo ŚLĄSKIE
NIP 6312645135
REGON 24288165100000
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2012-03-16
Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD 
Sposób reprezentacji DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ ROZPORZĄDZANIA PRAWEM I ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE LUB PROKURENT SAMOISTNY
Członkowie reprezentacji  WALCZAK BŁAŻEJ SZCZEPAN - PREZES ZARZĄDU
BANIA GRZEGORZ WOJCIECH - VICE PREZES ZARZĄDU

Jak skontaktować się z ETA Gliwice?

Aby nawiązać kontakt ze spółką ETA Gliwice, nie tylko w sprawie rekrutacji, wystarczy napisać e-mail na jeden z adresów mailowych:

biuro@etagliwice.pl, 
eta.gliwice@gmail.com,

bądź zadzwonić pod numer telefonu +48 32 307 07 74.

Główna siedziba firmy:

ul. Jasna 14
44-100 Gliwice
Województwo śląskie

 

Oceń ten wpis
Praca ETA Gliwice - modernizacja infrastruktury kolejowej
Ocena: 4.6, liczba głosów: 4

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.