Twoje wsparcie w rekrutacji

Praca Eko-Okna S.A. - globalny zasięg i wysoka jakość

Praca Eko-Okna S.A. - globalny zasięg i wysoka jakość
Eko-Okna S.A. to ponad dwudziestoletnie przedsiębiorstwo produkcyjne, które sprzedaje swoje okna i drzwi w 35 krajach z całego świata. Firma regularnie poszerza swój asortyment, otwierając przy tym kolejne linie produkcyjne. Aktualnie zatrudnia ponad 7 tys. pracowników. Sprawdź, czy możesz do nich dołączyć.

Eko-Okna to spółka akcyjna, która od 1998 roku wytwarza okna i drzwi z PCV, drewna i aluminium oraz szereg produktów dodatkowych na rynek polski oraz europejski. Przedsiębiorstwo znajduje się w Kornicach (gmina Pietrowice Wielkie w powiecie raciborskim).

Historia firmy Eko-Okna

Ponad dwudziestoletnie przedsiębiorstwo zawdzięcza swój sukces ciągłemu rozwojowi, nie tylko na terenie kraju. Zagraniczną ekspansję spółka Eko-Okna rozpoczęła w 2006 roku, kiedy to otworzyła sklep i magazyn w Belgii. W 2009 roku uruchomiono produkcję w nowym zakładzie w Kornicach, co pozwoliło marce zwiększyć moc i zatrudnienie oraz poszerzyć asortyment. W późniejszych latach przedsiębiorstwo było stopniowo rozbudowywane – powstały między innymi lakiernia proszkowa, linia produkcyjna szyb zespolonych, bram segmentowych i okien angielskich oraz magazyn.

Dziś zakład Eko-Okna posiada pięć hal produkcyjnych o łącznej powierzchni ponad 100 tys. metrów kwadratowych wyposażonych w nowoczesne, całkowicie zautomatyzowane linie produkcyjne oraz magazyn wyrobów gotowych o prawie 30 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Samych okien produkuje aż 6 tys. sztuk dziennie. Ma własne punkty sprzedaży w Łodzi, Rybniku, Wrocławiu i Katowicach, ale poza tym ma 7 tys. partnerów handlowych, z którymi stale współpracuje. Produkty Eko-Okna są sprzedawane aż na 35 rynkach Europy i świata, w tym w Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.

Pracę przedsiębiorstwa w pigułce można podejrzeć na filmie promocyjnym, umieszczonym na kanale YouTube Eko-Okna S.A.:

Produkcja Eko-Okna

Spółka przez lata bardzo rozwinęła swoją ofertę produktową. Aktualnie asortyment marki obejmuje:

  • okna PVC, aluminiowe i stalowe wraz z dodatkami,
  • drzwi zewnętrzne PVC i aluminiowe z dodatkami (np. zasuwnica, czytnik linii papilarnych, elektrorygiel, klawiatura numeryczna).
  • systemy przesuwne z aluminium i PVC,
  • osłony okienne – rolety adaptacyjne, nadstawne, podtynkowe, screen, okiennice i żaluzje,
  • moskitiery okienne i drzwiowe rolowane lub plisowane z różnymi typami siatek,
  • bramy i kraty rolowane, bramy segmentowe,
  • ogrodzenia stalowe oraz aluminiowe,
  • szyby, w tym również ornamentowe.

Większość oferowanych przez Eko Okna rozwiązań klienci mają do dyspozycji w wielu kolorach, systemach oraz z dedykowanymi dodatkami. Podczas produkcji swoich towarów przedsiębiorstwo priorytetowo traktuje kwestię jakości, dlatego korzysta ze sprawdzonych komponentów cenionych europejskich dostawców.

Eko-Okna pracodawca na medal

Wieloletnia działalność i sukcesywny rozwój firmy sprzyja powiększaniu zasobów, również ludzkich. Spółka Eko-Okna zatrudnia na dziś ponad 7 tys. pracowników. Większość osób pracuje w siedzibie firmy w Kornicach, gdzie znajdują się zakłady produkcyjne, ale marka posiada również biura sprzedaży w innych regionach Polski: w Łodzi, Rybniku, Wrocławiu i Katowicach. W ostatnich latach firma Eko-Okna kilkakrotnie była nagradzana za swoje podejście do pracowników. W 2016 roku otrzymała tytuł Top Pracodawca Województwa Śląskiego (podczas Silesia HR Trends 2016 w Katowicach), 2017 i 2018 rok przyniosły natomiast firmie Eko-Okna nagrody ogólnopolskiego programu Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR.

Osoby pracujące w przedsiębiorstwie Eko-Okna mogą liczyć na szeroki wachlarz benefitów. Wśród nich są między innymi transport pracowniczy, system premii, udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach, pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport, benefity dla rodziców, rabaty na produkty firmowe. Poza tym spółka zapewnia przyszłych pracowników o przejrzystych warunkach zatrudnienia oraz gwarantuje wpływ na funkcjonowanie firmy.

Opinie o pracodawcy Eko-Okna

Dobre zdanie o warunkach zatrudnienia i pracy w firmie Eko-Okna potwierdzają nie tylko przyznawane spółce oficjalne wyróżnienia specjalistów HR.  Na portalach zbierających oceny pracodawców można znaleźć liczne pozytywne opinie o firmie. Pracownicy są zadowoleni z warunków zatrudnienia, płacy adekwatnej do wyników i bogatego pakietu socjalnego. Swoje opinie o Eko-Okna podają w portalach umożliwiających dodanie oceny pracodawcy.

Opinia pracownika Eko-Okna cytat

Źródło: GoWork.pl

Opinia pracownika Eko-Okna z portalu Absolvent.pl

Sama marka także postanowiła zaznaczyć swoją obecność w portalu GoWork.pl. Zadeklarowała otwartość na konstruktywną krytykę i chęć odpowiedzi na nurtujące zainteresowanych pytania lub wyjaśnienia problematycznych sytuacji – prosi jednak o kontakt bezpośredni, przez e-mail (hr@ekookna.pl).

Praca w Eko-Okna 

Różnorodność zawodów, które można tu wykonywać, jest ogromna. Spółka zatrudnia wielu pracowników produkcji o różnych specjalizacjach, jak na przykład monter szyb, stolarz, technolog aluminium, mechanik, technolog drewna.

Poza tym spółka Eko-Okna zatrudnia kierowców, referentów do spraw serwisu czy transportu na różne rynki, logistyków, specjalistów do spraw eksportu, zakupów, serwisu, kontroli jakości, jak i przedstawicieli handlowych na rynek polski oraz liczne rynki zagraniczne, marketingowców, księgowych, prawników – i to na pewno nie wszystko. Warto więc śledzić bieżące rekrutacje na stronie firmy.

Więcej o pracy na różnych stanowiskach w zakładach produkcyjnych w Eko-Okna można dowiedzieć się z filmu na kanale YouTube:

Rekrutacja w Eko-Okna

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie Eko-Okna, aktualne oferty możesz sprawdzić na stronie firmy w zakładce Kariera. Ogłoszenia tam zamieszczane dotyczą nie tylko powiatu raciborskiego, ale również innych punktów spółki. Nawet jeżeli nie znajdziesz interesującej Cię posady na liście, strona daje możliwość wysłania aplikacji spontanicznej, która nie jest związana z konkretnym ogłoszeniem. Czasem warto spróbować wypełnić wakat, zanim jeszcze zostanie ogłoszony!

Rekrutacja składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest przesłanie CV przez system. Następnie przedstawiciel firmy podczas rozmowy telefonicznej zweryfikuje wzajemne oczekiwania, rozwieje ewentualne wątpliwości oraz ustali termin spotkania.

Benefity pracownicze w firmie Eko-Okna

Benefity oferowane pracownikom Eko-Okna. Źródło: ekookna.pl/kariera.

Rozmowy kwalifikacyjne do pracy w firmie Eko-Okna odbywają się w siedzibie spółki. To moment, w którym nie tylko rekruter poznaje potencjalnego pracownika, ale i kandydat może dowiedzieć się więcej o organizacji pracy w przedsiębiorstwie i stanowisku, które go interesuje. Potem pozostaje już tylko czekać na odpowiedź – firma deklaruje przekazanie informacji zwrotnej także w przypadku niepomyślnego zakończenia procesu.

Kontakt z firmą Eko-Okna

Dane kontaktowe do różnych działów firmy można znaleźć na stronie spółki w zakładce Kontakt. W sprawie rekrutacji strona odsyła pod podanymi niżej danymi.

Rekrutacja Eko-Okna

tel: +48 32 415 43 38, +48 32 459 15 64

e-mail: rekrutacja@ekookna.pl 

lub

Justyna Herok

tel. +48 882 430 958

e-mail: justyna.herok@ekookna.pl, rekrutacja@ekookna.pl

Pytania dotyczące oferty lub produktów marki najlepiej kierować do obsługi klienta dostępnej na infolinii: 801 23 27 28.

W innych sprawach polecany kontakt z sekretariatem lub właściwym działem.

Sekretariat:

Tel. +48 (32) 459 15 00, +48 (32) 415 45 17, +48 (32) 419 07 65, +48 (32) 729 76 10

Fax. + 48 (32) 418 30 62

e-mail: poczta@ekookna.pl, zamowienia@ekookna.pl

Adres korespondencyjny: Kornice, ul. Spacerowa 4, 47-480 Pietrowice Wielkie

Eko-Okna w social mediach:

Logotyp Facebookhttps://www.facebook.com/ekooknasa

Logotyp LinkedInhttps://www.linkedin.com/company/eko-okna-s.a./

 

Eko-Okna S.A. w Krajowym Rejestrze Sądowym:

Spółka Eko-Okna SA, zarejestrowana przy ul. Spacerowej 4, 47-480 Pietrowice Wielkie, widnieje w KRS od 2002 roku. Najważniejsze dane firmy:

NIP: 6391813241

REGON: 277925708

KRS: 0000586067

Oceń ten wpis
Praca Eko-Okna S.A. - globalny zasięg i wysoka jakość
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.