!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Agencje pracy i praca za granicą

Prowadzisz agencję zatrudnienia? Poznaj korzyści płynące ze współpracy z nami

7 marca 2022

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 10 głosów

10 głosów

8 komentarzy

Prowadzisz agencję zatrudnienia? Poznaj korzyści płynące ze współpracy z nami
Agencje zatrudnienia to podmioty kojarzące pracowników z pracodawcami. Prowadząc taką, z pewnością codziennie poszukujesz osób zainteresowanych pracą dla swoich klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Znalezienie pracownika wcale nie jest sprawą tak prostą, jak się wydaje. Niskie bezrobocie i wysokie wymagania pracodawców sprawiają, że wielu z nich woli powierzyć rekrutację specjalistom. Jeżeli prowadzisz agencję zatrudnienia, to z pewnością masz świadomość, że musisz publikować ogłoszenia nie tylko na swojej stronie internetowej, ale również lokalnych, poczytnych portalach ogłoszeniowych.

Oferujemy ci możliwość dodania oferty pracy w 39 miastach. Jeżeli posiadasz klientów poszukujących pracowników z województwa śląskiego, to dobrze trafiłeś.


Co oferujemy?

Z myślą o pracodawcach i agencjach zatrudnienia przygotowaliśmy kompletną ofertę. W jej ramach proponujemy wszystkim chętnym możliwość zamieszczenia oferty pracy w 39 miastach. To jednak nie wszystko, bo z myślą o tych, którzy publikują często, przygotowaliśmy atrakcyjne abonamenty.

Aktualnie proponujemy skorzystanie z jednego z trzech abonamentów. W Abonamencie Podstawowym co miesiąc otrzymasz 600 zł na ogłoszenia i 200 zł na ich promowanie. Wszystkie wystawione ogłoszenia będą publikowane na okres od 14 do 30 dni w podstawowej formie graficznej.

Jeżeli wybierzesz Abonament VIP, otrzymasz co miesiąc więcej na ogłoszenia (800 zł) i ich promocję (400 zł). Dodatkowo będziesz mógł wykorzystać 2 promocje Social Media w ciągu roku, a wszystkie ogłoszenia będą publikowane w rozszerzonej formie graficznej (również na okres od 14 do 30 dni).

Być może w twoim przypadku idealny okaże się Abonament dla agencji pracy. To specjalna wersja, dzięki której otrzymasz jeszcze więcej środków na ogłoszenia czy promocję. To jednak nie wszystkie korzyści płynące ze współpracy z nami. Korzystając z Abonamentu dla agencji pracy, będziesz miał wsparcie indywidualnego doradcy i możliwość wysłania ofert pracy mailem. Publikacja ogłoszenia będzie odbywać się niemal natychmiastowo, gdyż maksymalnie w ciągu 30 minut od jej przesłania. Dodatkowo nasi pracownicy zadbają o wizualizację ogłoszenia, będą też analizować jego popularność.


Zaoferuj więcej niż konkurencja

Prowadząc agencje zatrudnienia, z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z konkurencji. Z naszym wsparciem będziesz mógł zaoferować swoim klientom więcej niż inni – będziesz mógł promować ogłoszenie w social mediach. Decydując się na takie rozwiązanie, twoja oferta pojawi się dodatkowo w co najmniej 10 miejscach w internecie (np. profile na Facebooku).

Powyższe rozwiązanie może spowodować, że będziesz otrzymywał ciekawe oferty współpracy. Docierając do szerokiego grona zainteresowanych, będziesz miał większą szansę zaprezentować swojemu klientowi ciekawych kandydatów, którzy będą spełniać jego oczekiwania.


Pokaż się od dobrej strony

Prowadząc agencję zatrudnienia, musisz zadbać nie tylko o zadowolenie swoich klientów – musisz również pamiętać o budowaniu swojej marki. Zdecydowaliśmy się pomóc osobom publikującym na naszych portalach ogłoszeniowych, przygotowując profil pracodawcy. To płatna usługa – po uiszczeniu opłaty i przesłaniu nam materiałów, stworzymy i przedstawimy ci do akceptacji swój profil pracodawcy.

Jesteś zainteresowany zamieszczeniem oferty pracy? Zajrzyj na stronę praca-bierun.pl/cennik.

To może Cię również zainteresować

Agencja pracy - czy warto skorzystać z jej usług?

Podziel się

8 komentarzy

Ewka

Ewka

Dla mnie jako odbiorcy dobrze jest mieć śród ofert te z agencji niż szukać ich na konkretnych stronach agencji.
bogna

bogna

Tak jak w temacie sprzedażowym np nieruchomości. Liczy się skuteczność. Pracodawcy chcą dobrego kandydata a agencja takiego musi znaleźć.
Julia

Julia

Ja zawsze sprawdzam niepewne agencje. Wiadomo te najbardziej znane są wygooglowane od razu ale te mniejsze trzeba rekonesans zrobić.
Żyga

Żyga

Prowadzisz agencję zatrudnienia? Poznaj korzyści płynące ze współpracy z nami ---- ciekawy i pouczający artykuł. Chyba znalezienie właściwego pracownika - nie jest takie łatwe??? Abonament VIP - teraz wiem, co to jest.......
dokla

dokla

Agencje rekrutacyjne do pracy za granicą pełnią wiele różnych funkcji, skierowanych głównie do wszystkich ludzi, nawet tych, którzy nie mają wysokich kwalifikacji zawodowych.
Master

Master

Dowiedz się, jak zbudować międzynarodowy profil zatrudnienia, napisać skuteczne międzynarodowe CV, sieć dla międzynarodowych miejsc pracy i wiele innych. Agencje działają dość dobrze.
Janek

Janek

Wiele opinii znajdzie się w internecie po wpisaniu frazy agencja dana zatrudnienia i opinie. To stosunkowo łatwa rzecz. Wtedy sobie można osobiście opinie przygotować.
Ala

Ala

Ludzie co korzystają z danej agencji sami dadzą opinię. Jeżeli praca agencji daje im korzyści to inni będą z takiej korzystać. W przeciwnym wypadku praca takiej agencji może być słaba.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.