KIEROWCA AUTOKARU TURYSTYCZNEGO

AutoComfort Tomasz Gałązka

Kierowca

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Wznawiamy nabór pracowników na stanowisko kierowcy zawodowego kategorii D (kierowca autokaru)
Wymagane doświadczenie min 2 lata na autokarach turystycznych, karta kierowcy oraz zakwaterowanie na terenie Trójmiasta. Język angielski mile widziany.

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA
-porządna, płynna jazda z respektowaniem przepisów
-bezpieczne i komfortowe prowadzenie autokaru
-dbanie o pojazd oraz klientów firmy
-dyspozycyjność
-dbanie o własny spokój i uśmiech,

W JAKI SPOSÓB ZGŁOSIĆ SWOJĄ APLIKACJĘ?
CV prosimy przesyłać mailowo na adres:
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś porządnym, uczciwym człowiekiem, pozytywnym kierowcą z prawdziwego zdarzenia, bez uprzedzeń do ludzi, ale z pasją do "kierownicy"...DZWOŃ !!! Takich ludzi nam trzeba do naszego zespołu.

RODZAJ PRACY
Praca mieszana, głównie na terenie Polski, ale też lokalnie (prowadzenie autokaru, również busów)

Kontakt telefoniczny

CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SPOTKANIE?
1. Prześlij CV, @
2. Umów się na spotkanie tel
3. Koniecznie zapoznaj się z profilem naszej firmy
4. Spotkajmy się ;)

Dla super kandydata praca od zaraz !
Miejsce pracy
  • Sopot pow. Sopot, Pomorskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)