Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Pracownik do prac ziemno - drogowych, prac budowlanych. Szwecja, szwedzka umowa

  • Gdynia, pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

W związku z dynamicznym rozwojem i pozyskaniem nowych kontraktów na terenie Szwecji firma Horisontalplan AB poszukujemy doświadczonych pracowników do obsługi projektów budowlanych.

Jesteśmy zainteresowani tylko długoterminowej współpracą.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik do prac ziemnych

Lokalizacja: Szwecja: Sztokholm.

Start: od zaraz.

Stawka godzinowa: 151 SEK i w górę (stawka jest do ustaleni).

Mile widziane są osoby ze znajomością j. angielskiego, posiadaniem ID06.

Na czy polega praca:

v Prace ziemne (układanie rur i przewodów w ziemi, kostki brukowej, montaż krawężników),

v Przygotowywanie i wylewka pod fundamenty,

v Proste prace budowlane przy szalunkach, zbrojeniach, betonu.

Wymagania

Dla nas ważne posiadanie:

v Prawa jazdy kat. B (do dyspozycji służbowi auta) - koniecznie,

v Podstawowej znajomości języka angielskiego i/lub szwedzkiego,

v Doświadczenia w pracach ziemnych/drogowych,

v Wysoka motywacja do pracy,

v Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

Co od nas dostaniesz:

v Stabilne zatrudnienie na terenie Szwecji – szwedzka umowa;

v Zatrudnienie na warunkach szwedzkich: pierwsza umowa na okres próbny, potem na czas nieokreślony;

v Wynagrodzenie regularnie wypłacane, stawka zależy od umiejętności i doświadczenia,

v Zakwaterowanie (1-2 osobowe) w domach, mieszkaniach;

v Samochód służbowy (jeden na projekt);

v Możliwość regularnych i częstych zjazdów do Polski (do ustalenia z przełożonym);

v Dodatkowe gratyfikacje dla sumiennych oraz zaangażowanych pracowników, wyróżniających się w zespole.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu

502 267 530 lub 533 026 236

WhatsApp / sms „Szwecja prace ziemne”.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)