Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy specjalista ds. asortymentu i planogramów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-10

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych.

Poszukujemy osoby, która razem z nami będzie dbała o to by efektywnie zaplanować przestrzeń półki sklepowej i ekspozycji. Na podstawie danych i analiz będzie odpowiedzialna za ułożenie produktów  na półkach w taki sposób, który zapewnić ich widoczność, dostępność i wzrost sprzedaży.

Zakres obowiązków:

Kluczowe zadania:

  • tworzenie planogramów danej kategorii produktów
  • ścisła współpraca ze strukturą handlową w celu wdrożenia planogramów
  • utrzymanie i rozwój współpracy z sieciami handlowymi w zakresie zarządzania kategorią
  • projektowanie ustawienia i rozmieszczenia kategorii produktów na półkach sklepowych
  • optymalizacja asortymentu
  • negocjowanie warunków umowy w obszarze zarządzania półką
  • nadzór i kontrola realizacji prowadzonych projektów
  • analiza danych rynkowych

Wymagania:

Szukamy Ciebie jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
  • możesz pochwalić się wiedzą z obszaru zarządzania kategorią, merchandisingu, trade marketingu, sprzedaży produktów
  • bardzo lubisz pracować na danych i liczbach, wyciągając z nich prawidłowe wnioski
  • cechuje się podejście analityczne do zadań
  • MS Excel i PowerPoint nie mają przed Tobą tajemnic
  • potrafisz samodzielnie podejmować decyzje, a szybko upływający czas działa na Ciebie motywująco
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • wyrażasz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Firma oferuje:

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dużej firmy z obszaru FMCG, lidera w wielu kategoriach
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę z zakresu analiz, sprzedaży, negocjacji i stawać się ekspertem w swojej dziedzinie
  • pracę w zespole osób dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę
  • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne
Zawód:
Inny
Miejsce pracy:
Wadowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-26
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-10
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsku-Białej

Specjalista ds. usprawniania procesów

Zawód: inny Rodzaj: praca stała
Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsku-Białej wizytówka
Bielsko-Biała
2019-12-10

Specjalista ds. usprawniania procesów (programista VBA)

2019-12-09
CTL Logistics Sp. z o.o.

Kierownik ds. Utrzymania Lokomotyw

Zawód: inny Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Sosnowiec
2019-11-19 POLECANA

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU

Zawód: inny Rodzaj: praktyka
SĄD REJONOWY W ZABRZU
Zabrze
2019-12-04

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - SEKCJA INFORMATYCZNA

Sąd Rejonowy w Zabrzu
Zabrze
2019-12-04

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - ZKSS

Zabrze
2019-12-04