Firma ART Sp.zo.o Sp.k

Pracownik produkcji

  • Bielsko-Biała, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma ART od wielu lat specjalizuje się w produkcji folii i opakowań foliowych. Dzięki długiemu odoświadczeniu oraz nieprzerwanemu rozwojowi firmy jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę wyrobów foliowych.

W naszej ofercie znajdują sie:
Folie LDPE, HDPE, PP, EVA, EVOH oraz specjalistyczne materiały takie jak:

- kaptury termokurczliwe,

- taśmy termokurczliwe,

- stretch hood,

- folie FFS do maszyn pakujących,

- worki na węgiel,

- worki na odpady,

- taśmy ostrzegawcze i taśmy klejące,

- stretch ręczny i maszynowy.

Producent opakowań tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z prężnym rozwojem, zatrudni pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI TWORZYW SZTUCZNYCH

Zakres obowiązków

  • Praca na linii produkcyjnej przy obsłudze maszyn w branży – opakowania(produkcja folii),
  • Obsługa wtryskarek, wytłaczarek, automatów,
  • Praca stojąca, system 3 – zmianowy,

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie zawodowe,
  • Motywacja i chęć do pracy,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie mile widziane,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętność do pracy w zespole,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość prywatnej opieki medycznej finansowanej przez pracodawcę
  • Administratorem danych osobowych jest Firma Art Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K 43-300 Bielsko-Biała ul. Sikornik 3, NIP: 5470125782. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Art Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K 43-300 Bielsko-Biała ul. Sikornik 3, NIP: 5470125782 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)