Twoje wsparcie w rekrutacji

Supplier Development Engineer/ Inzynier Rozwoju Dostawców

TI Automotive jest zbudowana na prawie 100-letnim doświadczeniu. Projektuje i produkuje systemy i układy do przenoszenia substancji płynnych dla przemysłu motoryzacyjnego od 1919. Obecnie posiada ponad 120 zakładów w 29 krajach i zatrudnia ponad 25 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży. TI Automotive posiada w Polsce 5 oddziałów i aktualnie zatrudnia ok. 2500 osób.

Dywizja TI Automotive Fuel Tank & Delivery Systems oferuje wielokrotnie nagradzane technologie i systemy paliwowe stosowane w samochodach z silnikami benzynowymi, diesla, flex-fuel oraz hybrydowymi. Połączenie zbiorników i systemów zasilania w jedną strukturę pozwala TI Automotive na rozwój i produkcję w pełni zintegrowanych systemów. Nasza siła tkwi w zaspokajaniu i wyprzedzaniu stale rosnących oczekiwań przemysłu motoryzacyjnego dotyczących efektywności systemów paliwowych i emisji spalin.

Zakład Produkcyjny TI Automotive w Wapienicy powstał w 2007r.  i specjalizuje się w produkcji pomp i modułów paliwowych. Dwie trzecie pojazdów na świecie wyposażonych jest w co najmniej jeden produkt z TI Automotive, co przekłada się na stały rozwój TI i stabilnośc zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

  • Fulfilment of Advanced Quality Planning requirements (based on TI  and customer specific Quality Management System requirements) within the supply chain.
  • Implementation of quality, cost, service, technological and timing relevant improvements at earliest stage of new programs / products as possible.
  • Maintenance of the unlimited production readiness and capability of processes at the supplier.
  • Design Review - to provide information about supplier, product or process related potential for improvement.
  • Support for Purchasing and Engineering departments.
  • Conveying supply risk analysis and proposing action plans in case of risks.
  • Management of APQP process.
  • Control over project launch with assigned suppliers through the all milestones up to SOP (Function of the Project Lead).
  • Management of PPAP.
  • Supplier Monitoring After SOP (+ 90days).

Wymagania:

  • Technical Engineering ( or similar ) background.
  • Experience in Automotive business min.5 years.
  • Good knowledge of Quality systems related to IATF 16949, VDA.
  • Good audit skills and experience (part, process, Run at Rate).
  • Familiar with technical drawings and measurement techniques.
  • Good knowledge of AIAG books (PPAP, APQP, FMEA, Control plan, SPC, MSA).
  • Expertise in methods for quality, problem solving and process improvements (8D, Ishikawa, 5 why…).
  • Fluent English in word and writing.
  • Driver License
  • Good Computer knowledge in MS Office including MS Project.
  • Experience in people and project management.

Firma oferuje:

  • Stable employment in the international organization.
  • Multisport card.
  • Private medical care package.
  • Life insurance.
  • Holiday bonus.
  • Jubilee award.
  • Christmas/Easter packages.
  • Sport, cultural events.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "Supplier Development" na adres: rekrutacja.wapienica@pl.tiauto.com lub korzystanie z przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że TI Poland Sp. z o.o. z siedzibą w  Bielsku-Białej, przy ul. Bestwińskiej 143 a będzie administratorem danych osobowych, które Państwo  przekażą w dokumentach aplikacyjnych do celów  rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane zgodnie ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2015r., poz. 2135).

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2015r., poz. 2135).

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy.

Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-04
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-04
Liczba odsłon ogłoszenia:
295
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Hutchinson

Kierownik Zakupów

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
Hutchinson
Hutchinson
Żywiec
2019-09-12

EU KIEROWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW

kontakt przez PUP
od 8926 zł
UoP brutto/m-c
Kraków
2019-09-10
od 8926 zł