Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Konstruktor stolarki PCV

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-28

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla naszego klienta, producenta okien i drzwi, poszukujemy:

Konstruktora stolarki PCV

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Rudna Mała)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej i rysunkowej
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów: STOLCAD, AUTOCAD

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-28
Liczba odsłon ogłoszenia:

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Konstruktor

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
Brzozów
2019-11-25