City Drive

Kurier - dostawca w aplikacji Stuart. Praca od zaraz! 7000 zł/mies

  • Poznań, wielkopolskie
  • 4 000-7 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Kurier

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy partnerem aplikacji dostawczych w Polsce. Działamy w całym kraju, współpracując m.in. z Glovo, Wolt, Uber Eats, Bolt Food, Stuart, Deligoo. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego obecnie mamy największą liczbę kurierów działających w oparciu o aplikacje przewozowe w Polsce.

Wybierz największego partnera i pracuj przyjemnie - z nami to łatwe!

www.city-drive.pl

Zakres obowiązków

Czym jest apka Stuart?

To aplikacja umożliwiająca pracę jako kurier. zarabianie na świeżym powietrzu, z dostosowanym pod Ciebie grafikiem i cotygodniowymi wypłatami. To prosta praca, która nie wymaga od Ciebie żadnego doświadczenia. Musisz tylko dostarczyć bezpiecznie jedzenie z restauracji do wyznaczonego celu.

Z pewnością sobie poradzisz, wszystkie informacje widzisz na bieżąco w aplikacji na telefonie, a dodatkowo masz wsparcie Supportu w razie jakichkolwiek niepewności. Sam/a decydujesz, w jakich godzinach pracujesz. Raz w tygodniu rezerwujesz dogodne dla siebie dni i godziny. Pracujesz na grafiku i otrzymujesz stawkę za każde zamówienie, które dodatkowo będzie zwiększone atrakcyjnym mnożnikiem. Rozpocznij swoją przygodę ze Stuart x City Drive!

Wymagania

  • jesteś pełnoletni/a,

  • masz telefon z dostępem do Internetu,

  • posiadasz rower, skuter lub samochód,

  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • wypłaty co tydzień,

  • wysokie mnożniki,

  • zgarniasz ekstra bonusy, wtedy, kiedy na mieście dzieje się najwięcej (gorsza pogoda = 2x więcej zamówień i 2x wyższe zarobki),

  • wsparcie i pomoc infolinii (+48 730 000 310) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-19:00 i w sobotę od 9:00 do 16:00.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij Aplikuj i zostaw dane.

  • Administratorem danych osobowych jest CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul. Gen. J. Bema 2, NIP: 898-226-93-79. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul. Gen. J. Bema 2, NIP: 898-226-93-79, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)