Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Montera rusztowań oraz Pomocnika Montera

  • Gdańsk, pomorskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Polska firma z siedzibą w Gdańsku, poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy.

Obecna praca: Marl (Nadrenia Westfalia), okolice Bazylea (granica ze Szwajcarią) oraz Trostberg (Górna Bawaria).

Prosimy czytać ogłoszenie do końca. Pracujemy do 16, po 16 – tylko sms, nikt nie odbiera.

Zakres obowiązków

Szukamy Monterów i Pomocników do:

  • montażu, demontażu rusztowań, innych prac przy rusztowaniach (Layer – modułowe, zakłady przemysłowe).

Wymagania

Wystarczy, żeby:

  • było doświadczenie przy rusztowaniach dla Monterów (systemowe, ramowe),
  • dla Pomocników doświadczenie przy zwykłych rusztowaniach (warszawskie lub choinkowych) – KONIECZNIE.

Wynagrodzenie:

Pomocnik: od 10-12 euro netto/h. (zależy od doświadczenia i stażu),

Monter z doświadczeniem na systemach Layer – od 12-13 euro netto/h (na rękę) i w górę.

Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem oraz.

Jest możliwość rozwoju zawodowego adekwatnego do predyspozycji, kwalifikacji o zaangażowania.

Praca w Polskim zespole.

Oferujemy

Warunki:

  • Umowa: Polska umowa o pracę – podpisanie zdalnie.
  • Ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne.
  • Możliwość zwrotu podatku SOK – BAU.
  • Zjazdy: do uzgodnienia z kierownikiem indywidualnie.
  • Odzież robocza i narzędzie: po stronie firmy.
  • Przejazdy między krajami: do Niemiec firma zapewnia jednorazowy przejazd.
  • Zjazdy urlopowe: we własnym zakresie.
  • Zakwaterowanie: na koszt firmy (pokoje 2 osobowe).
  • Liczba godzin w miesiącu: 190-220.
  • Inwestycja: obiekty przemysłowe i zakłady chemiczne.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

Mile widziane:

  • Uprawnienia montera (jeżeli nie ma, to firma pomaga w wyrobieniu).
  • SCC/VCA (jeżeli nie ma, to firma pomaga w wyrobieniu).
  • Nr wpisu do KRAZ 13 471

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI 32-060 Cholerzyn,Cholerzyn, NIP:6761015774. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI 32-060 Cholerzyn,Cholerzyn, NIP:6761015774. zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana