Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Pracowników do budowy stawów / Pracownik fizyczny

  • Oleśnica, dolnośląskie pow. oleśnicki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Firma Acorus, zajmująca się projektowaniem oraz wykonaniem stawów kąpielowych, celem wsparcia ekipy poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Delegacji.

Wyjazdy z bazy: Dobroszyce.

Obecnie mamy pracę na podkarpaciu – Oleszyce, woj. łódzkie - Tomaszów Mazowiecki.

Podstawowe zadania na tym stanowisku:

  • Prace budowlane z instalacjami hydraulicznymi, prace monterskie, montaż filtrów, termoizolacji.

Wymagania

Przydatne umiejętności:

  • Posiadanie prawo jazdy, jest MILE widziane,
  • Doświadczenie w pracach remontowo – budowlanych,
  • Chęć pracy w delegacjach,
  • Obsługa narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi,
  • Osoby bez doświadczenia także mile widziane.

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Odzież i narzędzia niezbędne do pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 22 zł na rękę + 45 zł delegacja + 50 zł mc dla niepalących + 40 zł dziennie za rozliczenie godzin w smartfonie),
  • Zaliczki dla potrzebujących,
  • Bezpłatne zakwaterowanie w delegacji,
  • Smartfon służbowy,
  • Wdrążenie i pomoc w opanowaniu nowych umiejętności podczas realizacji inwestycji

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „budowa stawów ” – oddzwonię

tel. 502 267 530 + WhatsApp

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)