Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.03.2024
3W S.A

DORADCA KLIENTA / SPRZEDAWCA W MARKECIE BUDOWLANYM

  • Warszawa, mazowieckie

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Wiedza, Wiarygodność i Współdziałanie – to wartości, które od samego początku przyświecają działaniom Grupy 3W S.A. Jesteśmy największym dostawcą profesjonalnych systemów dla budownictwa w segmencie B2B. Działamy poprzez sieć ponad 100 hurtowni i marketów budowlanych w całej Polsce. Od ponad 14 lat oferujemy naszym klientom materiały budowlane najlepszej jakości. Kompleksowo obsługujemy inwestycje budowlane, stawiając na wysoką wiarygodność i fachowe doradztwo. Nieustannie się rozwijamy, z roku na rok poprawiając swoje wyniki. To wszystko jest możliwe dzięki 3W TEAM – ludziom pełnym pasji, którzy tworzą nasz młody, dynamiczny Zespół.

Sprawdź nasze ogłoszenia, może Ty też znajdziesz u nas swoje dobre miejsce!

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Staniewicka

Zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta w nowo otwieranym Markecie Budowlanym.

  • Doradztwo w zakresie wyboru towarów.

  • Eksponowanie towarów.

  • Dbanie o wizerunek działu.

Wymagania

  • Posiadają wykształcenie minimum zawodowe.

  • Są komunikatywne i łatwo nawiązują kontakty.

  • Są zaangażowane.

  • Mile widziane doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi.

Oferujemy

  • Umowę o pracę. Pełny wymiar czasu pracy.

  • Pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty (sobota tylko jedna zmiana od godz. 7.00 do 15.00)

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię miesięczną.

  • Zniżki na zakupy pracownicze w Markecie.

  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.

  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy 3W.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Karty Multi Sport.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Zapraszamy do 3W Team!

  • Administratorem danych osobowych jest 3W Dystrybucja Budowlana S.A. 41-700 Ruda Śląska, ul. Pionierów 31, NIP: 6412479943. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 3W Dystrybucja Budowlana S.A. 41-700 Ruda Śląska, ul. Pionierów 31, NIP: 6412479943 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.