Aster Tomasz Śniadewicz

Czy to Twoja firma?

Aster Tomasz Śniadewicz praca

Warszawa

Od momentu naszego założenia w 1990 roku, "Aster Tomasz Śniadewicz" z dumą służy mieszkańcom Warszawy i okolic, dostarczając im najwyższej jakości rozwiązania w dziedzinie fotograficznych maszyn. Jesteśmy firmą, która łączy tradycję z nowoczesnością, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dostosowanie się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku.

Nasza specjalizacja to sektor fotograficzny, gdzie koncentrujemy się na dostarczaniu produktów i rozwiązań, które są nie tylko innowacyjne, ale również intuicyjne w obsłudze. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, których liczba mieści się w przedziale od 21 do 50 pracowników. Każdy z nich przyczynia się do sukcesu naszej firmy, dzięki czemu możemy z dumą mówić, że jesteśmy kluczowym graczem w naszej branży.

Mimo że nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji czy jasno zdefiniowanych wartości, to nasze działania od zawsze kierowane są przez pasję do fotografii i technologii. Stawiamy na ciągły rozwój, dbając o to, aby nasze produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy świadomi, że nasza pozycja na rynku jest efektem zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Dlatego też każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze rozwiązania były synonimem niezawodności i jakości. Chociaż nie posiadamy formalnych certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, to nasze doświadczenie i długotrwała obecność na rynku są najlepszym świadectwem naszego profesjonalizmu.

Jako firma z siedzibą w sercu Polski, jesteśmy otwarci na świat i zawsze gotowi do nawiązywania nowych, inspirujących relacji biznesowych. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których fotografia jest pasją, a wysoka jakość produktów – priorytetem.

W "Aster Tomasz Śniadewicz" wierzymy, że nasza historia to dopiero początek. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne lata innowacji, rozwoju i budowania trwałych relacji z naszymi klientami. Zapraszamy do świata, gdzie fotografia spotyka się z technologią, a tradycja łączy się z nowoczesnością.

Aster Tomasz Śniadewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kelner Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Aster Tomasz Śniadewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Aster Tomasz Śniadewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz (K/M) Campanile Warszawa

    Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Poszukujemy kelnerek

    WAPO sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Aster Tomasz Śniadewicz

Siedziba główna w Warszawie

Praca Aster Tomasz Śniadewicz - oferty archiwalne

  • Kelnerka/Kelner

    • Warszawa
    • pełny etat
    • Pizzeria-bistro z wieloletnią tradycją poszukuje do swojego zespołu osoby chętnej do pracy

      na stanowisku kelnerka/kelner

      Miejsce pracy: Warszawa - Wesoła

      Zakres obowiązków

      • obsługa gości restauracji z zachowaniem wszelkich standartów prowadząca do zadowolenia gości
      • dbałość o dobry wizerunek firmy i lokalu.
      • obsługa terminala pos i innych urządzeń do przyjmowania zamówień .
      • sprzątanie sali restauracji przed otwarciem lokalu .
      • dbanie o powierzony sprzęt , mienie i czystość na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Doświadczenia na stanowisku kelnerka/kelner
      • Wysokiej kultury osobistej
      • Umiejętności pracy z klientem i zespołem .
      • Dobrej organizacji pracy i zaangażowania w powierzone zadania
      • książeczki sanepidu

      Oferujemy

      • Stawkę godzinową od 21 -22 pln/ netto uzależnioną od umiejętności i zaangażowania
      • osobiste napiwki
      • pracę w systemie ciągłym w godz. 11-22 według elastycznego grafiku np. 2-2 lub inny
      • bezpłatne napoje pracownicze i jedzenie pracownicze ze zniżką
      • miłą atmosferę pracy w zgranym , młodym zespole
      • możliwość zdobywania doświadczenia

Pracodawcy w Warszawie