Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.02.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Kierownik

Kontrakt b2b

Pełny etat

Kierownik

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Praca od zaraz

Grupa M2C, świadcząca usługi w branży Facility Management poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Techniczny

Zakres obowiązków

- Udział w ofertowaniu usług obsługi technicznej obiektów, negocjacje kontraktów oraz opieka nad procesami wdrożeniowymi,

- Planowanie i zarządzanie budżetami i harmonogramami projektów biznesowych,

- Zapewnianie profesjonalnej obsługi technicznej w bieżącej działalności operacyjnej oraz w długoterminowej perspektywie rozwoju firmy,

- Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technicznych,

- Zarządzanie zespołem technicznym na wszystkich podległych obiektach,

- Ścisła współpraca z działami biznesowymi, marketingu i finansów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne,

- Doświadczenie w pracy w obszarze technicznym (zarządzanie obiektami, IT, technologie, CCTV),

- Doświadczenie w branży FM będzie dodatkowym atutem,

- Doskonałe zdolności negocjacyjne i komunikacyjne,

- Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze i analityczne,

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie – poziom B2,

- Znajomość MS Office,

- Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim – warunek konieczny.

Oferujemy

- Praca w stabilnej międzynarodowej firmie,

- Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon),

- Samochód służbowy,

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Możliwości rozwoju w strukturach firmy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M2C Facility Solutions Polska Sp. z o.o. Katowice 40-602 ul.Kolejowa 57, NIP: 9542843656 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.