Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.09.2022

Jesteśmy liderem na rynku usług elektroinstalacyjnych
oraz czołowym polskim producentem urządzeń elektroenergetycznych

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMONTER / TECHNIK BUDOWY

Miejsce pracy: budowa w Hamburgu

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych
    i użyteczności publicznej

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia elektrycznego
  • odpowiedzialności, sumienności i rzetelności
  • zaangażowania i dyspozycyjności
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji
  • uprawnień eksploatacyjnych – mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki  finansowe
  • zakwaterowanie
  • posiłek na budowie
  • zwrot kosztów dojazdu na budowę
  • system pracy 4/1
  • wdrożenie do pracy na stanowisku
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • przyjazną atmosferę pracy

Oferty zawierające CV należy przesłać do
na adres: m.lewandowska@elektromontaz.com

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest  Elektromontaż Poznań S.A. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Wieruszowska 12/16.  Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

Wszelkie wnioski, zapytania i zgłoszenia dotyczące przetwarzanych w Elektromontaż - Poznań S.A. Twoich danych osobowych prosimy kierować na adres: dane.osobowe@elektromontaz.com