Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Pomocnik operatora maszyn

  • Lublin, lubelskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

masz smykałkę do obsługi maszyn? po dwóch dniach pracy marzysz o chwili wytchnienia?

świetnie się składa, poszukujemy obecnie pomocnika operatora maszyn! dołącz do największych firm z branży poligraficznej na terenie Lublina.

Zakres obowiązków

  • wsparcie operatora w obsłudze maszyn drukarskich (sztanca, falcerka, sklejarka, drukarka fleksograficzna)
  • ustawienia druku komputerowego
  • załadunek produktu do maszyny
  • dbanie o ciągłość pracy drukarni

Wymagania

  • doświadczenia pracy na produkcji- mile widziane doświadczenie pracy przy obsłudze maszyn
  • gotowości do pracy w systemie równoważnym
  • chęci współpracy na dłuższy okres
  • umiejętności myślenia przestrzennego

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 4300 zł brutto + premia w wysokości 100 zł brutto (po 1 msc pracy) oraz premia zadaniowa do kilkuset zł miesięcznie (po 3 msc pracy)
  • pracę w systemie równoważnym - dwa dni pracy (1 dzień 6:00 - 18:00, 2 dzień 18:00 - 6:00) a następnie dwa dni wolnego
  • umowę o pracę tymczasową (płatne L4, ZUS), a docelowo praca bezpośrednio w firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze nowych maszyn
  • benefity - karty sportowe, pakiety medyczne

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.