Samodzielny księgowy

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

COMPENDIUM FINANSE Sp. z o.o.

Jesteśmy prężną, szybko rozwijającą się firmą dziłającą w obszarze finansów i księgowiści.  Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w księgowości na stanowisko:

SAMODZIELNEGO KSIĘGOWEGO

Zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
  • sporządzanie deklaracji CIT i VAT
  • przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych oraz sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP
  • rozliczanie produkcji
  • kontrola kompletności i rzetelności dokumentów księgowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • kontrola bieżących rozliczeń, potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • realizacja okresowych czynności związanych z zamknięciem okresu sprawozdawczego

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielnego Księgowego,
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości i najnowszych regulacji z zakresu prawa podatkowego,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
  • terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań, rzetelność, odpowiedzialność i dokładność,

Oferujemy

  • stabilną pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • rynkowe wynagrodzenie
  • Administratorem danych osobowych jest COMPENDIUM FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-300 BIELSKO-BIAŁA ul. PARTYZANTÓW nr 71, NIP: 5472169973. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez COMPENDIUM FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-300 BIELSKO-BIAŁA ul. PARTYZANTÓW nr 71, NIP: 5472169973 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)