ATEPAA

Konstruktor domów szkieletowych

  • Bielsko-Biała, śląskie

Konstruktor

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Jesteśmy ATEPAA® - pasjonatami designu i jakości, którzy tworzą wyjątkowe meble dla wymagających przestrzeni. Nasza historia zaczęła się w Bielsko-Białej, gdzie do dziś znajduje się serce naszej działalności - nowoczesny zakład produkcyjny. Specjalizujemy się w tworzeniu specjalistycznych mebli i szafek, które znajdują zastosowanie w klubach sportowych, fitness, biurach, przestrzeniach coworkingowych, sklepach, gastronomii, hotelach i obiektach medycznych. Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku - nasze meble zdobią wnętrza w całej Polsce i Europie.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszych wyjątkowych rozwiązań, które z pewnością wzbogacą każdą przestrzeń. Razem stwórzmy miejsce, które będzie inspirować i cieszyć oko każdego dnia.

Zakres obowiązków

  • projektowanie i wymiarowanie drewnianych konstrukcji domów jednorodzinnych,
  • projektowanie fundamentów,
  • tworzenie dokumentacji projektowo-inwestycyjnej,
  • wykonywanie zestawień materiałowych,
  • identyfikowanie oraz analizowanie potencjalnych problemów konstrukcyjnych i proponowanie rozwiązań,
  • współpraca z branżystami i koordynowanie projektów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • znajomość programów CAD, SEMA, Dietrich's,
  • znajomość projektowania konstrukcji budowlanych w zakresie domów jednorodzinnych,
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji drewnianych.

Oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym, energicznym zespole,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karty przedpłacone na święta.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    ATEPAA SP. Z O.O. , ul. Wędrowców 112 , 43-300, Bielsko-Biała, NIP: 5472165082
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATEPAA Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Wędrowców 112, NIP: 5472165082 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)