Sales Influencer

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

WhitePress® - specjalizujemy się w obszarze marketingu internetowego, a w szczególności w content marketingu i SEO. Poprzez swoją wiodącą na rynku platformę internetową typu marketplace, łączymy agencje PR, ekspertów marketingu online, copywriterów i reklamodawców z właścicielami stron internetowych. Nasze usługi znajdziesz na takich rynkach jak: AT|BE|BR|BG|HR|CZ|DK|EE|FI|FR|GR|HU|IRL|IT|LAT|LT|NL|NO|PL|SK|ES|SE|TR|UK|US|

WhitePress Management, to dział zajmujący się organizacją kampanii reklamowych dla influencerów współpracujących z naszą firmą.

Jeżeli masz zajawkę na świat influencerów i skille sprzedażowe są Twoją mocną stroną, to mamy dla Ciebie propozycję współpracy!

Poszukujemy handlowca, który skutecznie sprzeda usługi influencer marketingowe, zwłaszcza współpracę z influencerami których mamy pod opieką.

Relacje z ludźmi, rozmowy, rekomendacje i kampanie to nasza codzienność, dlatego jeżeli lubisz się negocjować i masz do tego smykałkę, to koniecznie aplikuj do naszego influ teamu.

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie relacji biznesowych z markami;

  • Tworzenie ofert dla potencjalnych reklamodawców;

  • Negocjacje handlowe pod kątem kampanii z influencerami;

  • Współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży b2b;

  • Znajomość narzędzi marketingowych, z naciskiem na e-commerce;

  • Znajomość branży influencerów oraz najnowszych trendów;

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

  • Zmysł estetyczny i „lekkie pióro”;

  • Głowa pełna kreatywnych pomysłów;

  • Nieszablonowe myślenie, innowacyjność, inicjatywa.

  • Dobra organizacja pracy i terminowość;

Oferujemy

  • Przejrzyste warunki współpracy na umowie o pracę lub umowie zlecenie,

  • Fajnie miejsce pracy, w nowoczesnym biurze w centrum Bielska-Białej z prywatnym, bezpłatnym parkingiem;

  • Najlepszy influ team ever!

  • Zapewniamy wdrożenie szkoleniowe od podstaw;

  • Budżet na indywidualne szkolenia oraz udział w konferencjach branżowych;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Prywatna opieka medyczna LUX MED;

  • Nauka języka angielskiego;

  • Udział w programie poleceń pracowników;

  • Dostęp do bogatej wiedzy biblioteki firmowej;

  • Karnety na siłownie i basen;

  • Dużo wydarzeń integracyjnych;

  • Słyniemy z pysznej, świeżo mielonej kawy z lokalnej palarni kawy;

  • Zapewniamy codzienne śniadania i pyszne owoce.

Atrakcyjne wynagrodzenie
Karnety na siłownię
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Parking
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
Ubezpieczenie grupowe
Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest: WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)