PRACOWNIK PRODUKCJI

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Szukasz pracy od zaraz lub zastanawiasz się nad zmianą obecnej?

Świetnie! Właśnie prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta i poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Bielsko- Biała Wapienica/Mazańcowice

Zakres obowiązków

  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wyrobów

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym (12-godzinnym) 3-4 dni w tygodniu .
  • gotowość do podjęcia pracy w godzinach 06.00-18.00 i 18.00-06.00

Oferujemy

  • ciekawy system pracy - pracujesz tylko 14 dni
  • nadgodziny 100% platnę
  • premie i dodatki do wynagrodzenia
  • dopłatę do transportu (do 150 zł)
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe PZU, kartę sportową
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę dla kobiet i mężczyzn

Ponadto pracując z nami:

  • masz umowę która liczy Ci się do stażu pracy
  • masz odprowadzane wszystkie składki na ubezpieczenie społeczne oraz zdrowotne
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (12 dni)