Ślusarz Narzędziowiec

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Branża: produkcyjna
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki k/Warszawy

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metalu: tokarki, frezerki, szlifierki
  • konserwacja, montaż , naprawa , mycie oraz przygotowywanie form wtryskowych do produkcji.

Wymagania

  • min 2 lata doświadczenie na stanowisku ślusarz narzędziowy,
  • znajomość obsługi: tokarki, frezarki, wiertarki,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dyspozycyjność do pracy 2 zmianowej 6-14; 14-22.

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 5000 zł/miesięcznie,
  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • wolne weekendy.
  • Administratorem danych osobowych jest LEVEL WORK 03-543 Warszawa Barkocińska 6, NIP: 5242842797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Miejsce pracy
  • Grodzisk Mazowiecki pow. grodziski, Mazowieckie
Wynagrodzenie
  • 5 000 - 6 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)