Stolarz - Montażysta mebli na wymiar

  • Warszawa, mazowieckie

Stolarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

  • Montaż mebli na wymiar według projektu i wskazań klienta;
  • Czytanie i interpretacja rysunków technicznych oraz planów montażowych;
  • Przygotowanie i organizacja niezbędnych narzędzi i materiałów do montażu;
  • Montaż konstrukcji mebli, takich jak szafki, regały, biurka, stoły, łóżka itp.;
  • Osadzanie blach, uchwytów, prowadnic oraz innych elementów montażowych;
  • Sprawdzanie i regulowanie jakości montowanych elementów;
  • Utrzymywanie porządku i czystości na miejscu pracy;
  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i standardów jakościowych;

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku stolarza-montażysty mebli na wymiar;
  • Znajomości materiałów i narzędzi potrzebnych do montażu mebli na wymiar;
  • Umiejętności czytania i analizy rysunków technicznych;
  • Doskonałej precyzji i skrupulatności w wykonywaniu zadanych zadań;
  • Zdolności manualne i umiejętność obsługi narzędzi stolarskich;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem;
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole;
  • Sumienność i odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy;
  • Dbanie o szczegóły i estetykę w wykonywanych montażach mebli;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • Dyspozycyjność i elastyczność w zakresie godzin pracy, w tym czasem pracy poza standardowymi godzinami;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy;
  • Punktualność i niezawodność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

Oferujemy

  • Stałą pracę i stabilne zatrudnienie.
  • Administratorem danych osobowych jest BEMO MEBLE KAMIL KOZIARA 01-494 Warszawa Mieczysława Wolfkego 2/2, NIP: 7591648178. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BEMO MEBLE KAMIL KOZIARA 01-494 Warszawa Mieczysława Wolfkego 2/2, NIP: 7591648178 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)