Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.

Junior Marketing Specialist

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pow. grodziski

Specjalista ds. marketingu

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Trouw Nutrition to dynamicznie rozwijająca się firma, część działającej na światową skalę grupy Nutreco. Nutreco jest globalnym liderem w żywieniu zwierząt i ryb. Zatrudniamy około 12 000 pracowników w 30 krajach ze sprzedażą prowadzoną w 80 krajach na całym świecie. Trouw Nutrition od ponad 90 lat zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań, które służą naszym klientom w hodowli zdrowych zwierząt gospodarskich. Trouw Nutrition w Polsce może poszczycić się już 30-letnią historią.

Opierając się na wynikach najnowszych badań, dostarczamy praktyczne rozwiązania w zakresie żywienia i zarządzania gospodarstwem, wspierając klientów w produkcji wysokiej jakości mięsa, jaj i mleka. Współpracujemy z producentami żywności oferując im kompleksowe podejście: najwyższej jakości produkty, rozwiązania technologiczne oraz najwyższej klasy doradztwo specjalistów. Wszystkie nasze działania prowadzimy w sposób zrównoważony, aby budować bezpieczną przyszłość branży rolnej, ale przede wszystkim - ludzi i zwierząt. Naszą misją jest "Feeding the Future - Wyżywić Przyszłość".

Zakres obowiązków

  • opieka nad profilami firmy w mediach społecznościowych – publikowanie postów po uzgodnieniu harmonogramu z Marketing Managerem, prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych

  • uzupełnianie i aktualizacja informacji na stronie internetowej firmy

  • koordynowanie kampanii online przy współpracy z Digital Marketing Managerami oraz wspieranie Działu Sprzedaży i Działu Obsługi Klienta w zakresie działań w webshopie oraz wewnętrznych kanałach komunikacji z Klientami/Działem Sprzedaży

  • tworzenie komunikacji do klientów, w tym używanie narzędzi dostępnych w CRM

  • tworzenie i redagowania materiałów marketingowych – ulotek, broszur, reklam, zarówno samodzielnie (przy użyciu programów graficznych tj. Canva, czy pakiet Adobe) oraz przy współpracy z zewnętrznymi agencjami

  • wspieranie Marketing Managera w działaniach związanych z kampaniami offline oraz zakupem gadżetów reklamowych

  • odpowiadanie za magazynek marketingowy oraz współpracę z klientami w tym zakresie

  • wspieranie Marketing Managera w organizacji oraz koordynacji eventów, konferencji i spotkań dla Klientów oraz Pracowników

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2/C1)

  • dobra znajomość mediów społecznościowych i możliwości tworzenia kampanii generującej leady marketingowe i/lub sprzedażowe

  • znajomość narzędzi CMS do zarządzania stronami internetowymi

  • znajomość narzędzi online AdWords, SEO, SEM

  • znajomość systemów do zarządzania stronami internetowymi (CMS)

  • umiejętność tworzenia grafik i pracy w prostych programach graficznych (Canva, pakiet Adobe)

  • nienaganne umiejętności komunikacyjne

  • lekkie pióro, doskonałe posługiwanie się językiem polskim w pismie

  • kreatywność, samodzielność w działaniu, otwartość

  • znajomość programów CRM (np. Microsoft Dynamics) będzie dużym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas zastępstwa (około 1 rok) w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy (premia kwartalna, świąteczna)

  • elastyczny czas pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • dofinansowanie do nauki języków

  • parking dla pracowników

  • wdrożenie w pierwszych tygodniach pracy

  • udział w programie emerytalnym PPE po osiągnięciu wymaganego stażu pracy

  • możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie

  • Karnety na siłownię
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • System premiowy
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Informujemy, że Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Zasady przetwarzania danych osobowych kandydatów znajdziesz pod: http://www.trouw.pl/contentassets/4a01e4a41424477c8703fad3b2ffa3f9/zasady-zachowania-poufnoci-danych-kandydatow.pdf
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)