Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.

Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pow. grodziski

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Trouw Nutrition to dynamicznie rozwijająca się firma, część działającej na światową skalę grupy Nutreco. Nutreco jest globalnym liderem w żywieniu zwierząt i ryb. Zatrudniamy około 12 000 pracowników w 30 krajach ze sprzedażą prowadzoną w 80 krajach na całym świecie. Trouw Nutrition od ponad 90 lat zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań, które służą naszym klientom w hodowli zdrowych zwierząt gospodarskich. Trouw Nutrition w Polsce może poszczycić się już 30-letnią historią.

Opierając się na wynikach najnowszych badań, dostarczamy praktyczne rozwiązania w zakresie żywienia i zarządzania gospodarstwem, wspierając klientów w produkcji wysokiej jakości mięsa, jaj i mleka. Współpracujemy z producentami żywności oferując im kompleksowe podejście: najwyższej jakości produkty, rozwiązania technologiczne oraz najwyższej klasy doradztwo specjalistów. Wszystkie nasze działania prowadzimy w sposób zrównoważony, aby budować bezpieczną przyszłość branży rolnej, ale przede wszystkim - ludzi i zwierząt. Naszą misją jest "Feeding the Future - Wyżywić Przyszłość".

Zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji

  • obsługa centrali telefonicznej oraz firmowej skrzynki mailowej

  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie (korespondencja przychodząca i wychodząca)

  • odbieranie i wysyłanie poczty (tradycyjnej i elektronicznej), współpraca z kurierami i serwisami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • wsparcie administracyjne i organizacyjne w bieżących zadaniach innych działów firmy

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • wysoko rozwinięte umiejętności personalnych

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych

  • pozytywne nastawienie, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

Mile widziane

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy (premia kwartalna, świąteczna)

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • dofinansowanie do nauki języków

  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • udział w programie emerytalnym PPE po osiągnięciu wymaganego stażu pracy

  • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie

  • służbowy telefon i latop, do użytku prywatnego

  • żniżkę na firmowe produkty
  • Karnety na siłownię
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • System premiowy
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Informujemy, że Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Zasady przetwarzania danych osobowych kandydatów znajdziesz pod: http://www.trouw.pl/contentassets/4a01e4a41424477c8703fad3b2ffa3f9/zasady-zachowania-poufnoci-danych-kandydatow.pdf
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)