Konsultant

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Telemarketer

Umowa o pracę

Praca zdalna

Zakres obowiązków

odbieranie połączeń przychodzących, rejestrowanie zgłoszeń w systemie , udzielanie klientom informacji o posiadanym pakiecie.
Praca zdalna lub stacjonarna w Gliwicach.
System pracy zmianowy (8.00-16.00, 10.00-18.00).
OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY (z bardzo dobrą znajomością języka polskiego w mowie i piśmie).

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: obsługa komputera
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie, dobra dykcja, podstawowa znajomość obsługi komputera, bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie, doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 19,70zł brutto/godz.
Miejsce pracy
  • Gliwice
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.