Specjalista w dziale Sprzedaży

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych.

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcji napojów poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

SPECJALISTA W DZIALE SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:

  • Udział w prowadzeniu projektów handlowych i ścisła współpraca z Key Account Managerem,
  • Wdrażanie i realizacja nowych projektów w tym udział w tworzeniu nowych produktów (NPD),
  • Planowanie zasobów w projektach handlowych takie jak surowce, moce produkcyjne, logistyka,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowo – handlowej.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w realizacji projektów handlowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu i silne nastawienie na realizację celów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz możliwość wykupienia płatnego rozszerzenia dla członków rodziny,
  • Możliwość udziału w programie poleceń pracowniczych w celu uzyskania dodatkowych nagród finansowych,
  • Płatne ubezpieczenie grupowe na życie,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576 255 558 lub przesłania CV: tomasz.pajaski@fps-work.pl

  • Administratorem danych osobowych jest Foreign Personnel Service 90227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 9512392321. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foreign Personnel Service 90227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 9512392321 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (13 dni)