Kierownik Sklepu, Zielona Góra

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Największa sieć Profesjonalnych Sklepów Zoologicznych w Polsce.

Poszukujemy zaangażowanych i ambitnych Osób, które chcą kontynuować swoją Karierę Zawodową w sieci naszych sklepów zoologicznych.

Aplikuj żeby dołączyć do Zespołu KAKAKDU ZOO w roli KIEROWNIKA SKLEPU !

Zakres obowiązków

  • bezpośredni wpływ na budowanie zespołu
  • zarządzanie zespołem i motywowanie do realizacji założonych celów
  • rekrutacja i rozwój członków swojego zespołu
  • analiza danych, kontrola kosztów sklepu
  • wdrażanie i egzekucja działań sprzedażowych
  • planowanie czasu pracy zespołu
  • wykonywanie inwentaryzacji sklepu
  • odpowiedzialność za przestrzeganie standardów Marki
  • wsparcie kierownika regionalnego

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 5 osób, niekoniecznie w branży retail
  • świadomość biznesowa i doświadczenie pracy ze wskaźnikami
  • wysoka koncentracja na realizacji postawionych celów
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • pozytywne nastawienie do pracy ze standardami Marki
  • komunikatywność i praca w obsłudze Klienta
  • chęć do poszerzania wiedzy z zakresu obsługi klienta w nowoczesnym kanale detalicznym
  • otwartość do podejmowania wyzwań i gotowość na zmiany
  • wysokie poczucie estetyki, dokładność i dbałość o szczegóły

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojego sklepu
  • szkolenie, które wprowadzi Cię w świat KAKADU
  • przestrzeń do realnego wpływu na rozwój Sieci
  • ambitne wyzwania i rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę i wsparcie Zespołu
  • Administratorem danych osobowych jest SUPER ZOO sp. z o.o. 03-236 Warszawa Annopol 4a, NIP: 5242777396. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SUPER ZOO sp. z o.o. 03-236 Warszawa Annopol 4a, NIP: 5242777396 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Zielona Góra
Opublikowana
Wygasa (za 21 dni)