Szef Regionu - lider branży grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, sanitarnej.

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Firma INSPIRE Sourcing S.J. specjalizująca się w kompleksowym doradztwie personalnym poszukuje dla swojego partnera, lidera w zakresie dystrybucji rozwiązań techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej, kandydata na stanowisko Szefa Regionu.

Ponad 25 letnie doświadczenie, kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, czyni organizację wiodącym „graczem” w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań, w szczególności wykonawców oraz firm projektowych.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem poprzez motywowanie, rozliczanie i egzekwowanie wyników

  • Podejmowanie decyzji dotyczących warunków handlowych w powierzonych ramach

  • Planowanie i realizowanie strategii osiągnięcia celu sprzedaży (obrót/marża)

  • Analizowanie danych finansowych i trendów na rynku techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, sanitarnej

  • Prowadzenie negocjacji biznesowych

  • Realizowanie zadań produktowych oraz marketingowych na podległych regionach

  • Poszerzanie bazy stałych Klientów oraz pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

Wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej ze wskazaniem na technikę grzewczą i sanitarną

  • Predyspozycje do zarządzania i handlu (nie jest wymagane doświadczenie zarządcze)
  • Dobra znajomość asortymentu i rynku branży

  • Silne zorientowanie na realizację założonych planów

  • Umiejętności planowania, wyznaczania priorytetów i organizacji pracy

  • Przedsiębiorczość i kreatywność, własna inicjatywa w poszukiwaniu nowych możliwości rynkowych

  • Predyspozycje analityczne, zdolność do pracy na liczbach

  • Łatwość w prowadzeniu negocjacji biznesowych

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do prowadzenia działań zarządczych i sprzedażowych w terenie

  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywacyjny system wynagradzania adekwatny do osiąganych wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

  • Niezbędne narzędzia pacy: telefon, laptop oraz dostęp do samochodu służbowego

  • Atrakcyjne uposażenie (karta multisport, pakiet medyczny na atrakcyjnych warunkach)

  • Zadaniowy system czasu pracy

  • Autonomiczność w podejmowaniu decyzji

  • Administratorem danych osobowych jest INSPIRE Sourcing J. Poradzisz, L. Poradzisz Spółka Jawna 30-427 Kraków Benedykta Cesarza 1, NIP: 6762387549. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INSPIRE Sourcing J. Poradzisz, L. Poradzisz Spółka Jawna 30-427 Kraków Benedykta Cesarza 1, NIP: 6762387549 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)