Dołącz do Zespołu najlepszych Pośredników d.s. obrotu nieruchomościami INVILLA

  • Kraków, małopolskie
  • 4 000-50 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Agent nieruchomości

Umowa agencyjna

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Praca od zaraz

Opis stanowiska

Renomowane biuro nieruchomości INVILLA poszukuje doświadczonych Pośredników d.s. obrotu nieruchomościami do naszego nowego oddziału w Krakowie, przy ul. Krupniczej 16. Aktualnie funkcjonujemy w 5 oddziałach - Warszawie, Sopocie, Gdańsku, Gdyni i Krakowie. Jeśli jesteś osobą świetnie radzącą sobie w dynamicznym środowisku i chcesz rozwijać swoją karierę w branży nieruchomości, to ta praca jest dla Ciebie!

Jeśli jesteś gotowy(a) podjąć nowe wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres krakow@invilla.pl. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim aplikującym i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym.

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie analizy rynku nieruchomości w celu ustalenia ceny sprzedaży lub wynajmu,
  • aktywna promocja nieruchomości poprzez przygotowanie i publikację ofert na różnych platformach i serwisach,
  • zbieranie i analiza dokumentów dotyczących nieruchomości, takich jak umowy, decyzje administracyjne, plany zagospodarowania terenu itp.,
  • organizowanie i prowadzenie spotkań i prezentacji z potencjalnymi klientami w celu przedstawienia nieruchomości oraz omówienia warunków transakcji,
  • negocjowanie warunków umów sprzedaży lub najmu nieruchomości między sprzedawcami/najemcami a nabywcami,
  • zapewnianie wsparcia klientom w procesie uzyskiwania wszelkich niezbędnych dokumentów oraz formalnościach związanych z transakcją,
  • monitorowanie rynku nieruchomości w celu śledzenia zmian w cenach, trendach sprzedaży i wynajmu oraz prowadzenie analiz konkurencji,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami w celu pozyskiwania powtarzających się transakcji i rekomendacji,
  • dbałość o przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych i etycznych związanych z działalnością w branży nieruchomości,
  • uczestnictwo w szkoleniach i kursach w celu aktualizacji wiedzy na temat rynku nieruchomości i technik sprzedażowych.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w branży,
  • empatia,
  • zaanagażowanie,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole,
  • zorientowanie na klienta i wysoka kultura osobista,
  • podstawowa znajomość mediów społecznościowych oraz marketingu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku nieruchomości,
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży nieruchomości oraz marketingu,
  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu, składającego się z ponad 30 doświadczonych doradców,
  • promocję marki osobistej w social mediach przez realizację filmów promujących Agenta, sesje wizerunkowe, kampanie billboardowe i inne nieszablonowe działania marketingowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji - w samym centrum Krakowa, przy ul. Krupniczej 16,
  • nielimitowane zarobki prowizyjne, zależne od osiąganych wyników - to Ty decydujesz o tym, ile pracy chcesz wykonać, by osiągnąć swój próg finansowy,
  • benefity za zrealizowane transakcje,
  • szkolenia z dziedziny prawa i marketingu, prowadzone przez najlepszych specjalistów w Polsce,
  • możliwość rozwoju (sprzedajemy nieruchomości nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii i Dubaju, zajmujemy się także obsługą najmu krótkoterminowego pod naszą drugą marką VENTI i planujemy kolejne projekty, mające na celu rozbudowanie firmy).
  • Administratorem danych osobowych jest INVILLA NIERUCHOMOŚCI S.C. SZWARC KAROLINA, SZWARC WOJCIECH 81-866 Sopot ul. Adama Mickiewicza 41, NIP: 5851488524. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)