• Kraków, małopolskie

Farmaceuta

Umowa o pracę

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Magister farmacji Kraków

Apteka "Galen" w Krakowie (ul. Starowiślna) zatrudni magistra farmacji na część etatu, umowę zlecenie lub inną formę współpracy (B2B). Możliwość pracy wyłącznie w weekendy (w tym niedziele).

Jesteśmy częścią sieci aptek Galen, prowadzonej przez Farmaceutę od ponad 30 lat.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem motywacyjnym i ubezpieczenie zdrowotne.

Oferujemy naszym pracownikom udział w atrakcyjnym systemie motywacyjnym, liczne szkolenia i wsparcie w rozwoju osobistym.

Zakres obowiązków

  • Fachowe doradztwo i ekspediowanie produktów leczniczych
  • sporządzanie leków recepturowych
  • współuczestniczenie w tworzeniu dostępności asortymentu apteki - bieżące zamówienia towaru

Wymagania

  • wykształcenei kierunkowe wraz ze stażem w aptece otwartej
  • Sprawna obsługa komputera,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z pacjentami i pozostałym personelem apteki

Oferujemy

  • Szkolenia menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne, IT.
  • Szkolenia w zakresie poszerzania wiedzy fachowej, dermo-kosmetycznej.
  • Szkolenia w zakresie rozwoju osobistego.
  • Wewnętrzny system motywacyjny
  • Dostęp do bezpłatnego ubezpieczenia zdrowotnego
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych, którym jest GALEN J. Talik, M. Stolarczyk Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie 30-347 Kraków, ul. Kapelanka 56 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko magistra farmacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GALEN J.Talik, M.Stolarczyk Spółka Jawna 30-347 Kraków Kapelanka 56, NIP: 9491634812 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)