Handlowiec w portalu Nieruchomosci-online.pl

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Pracodawca nie wymaga CV

Jesteśmy twórcą i właścicielem jednego z największych portali ogłoszeniowych z rynku nieruchomości w Polsce. Specjalizujemy się w rozwoju i marketingu rozwiązań z obszaru IT. Użyteczne, dostępne, wiarygodne oraz przydatne rozwiązania budujemy na zasadzie otwartej współpracy i zaangażowania całego zespołu w projekt. Budując pozytywne doświadczenie, wzmacniamy marketing ofert nieruchomości.

Szukamy osób na stanowisko handlowca w portalu internetowym, które pomogą nam pozyskiwać nowych klientów, oraz obsługiwać tych, którzy już korzystają z naszych usług. Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną w to co robisz, to jesteś dokładnie tym, kogo szukamy.

Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy - wszystkiego Cię nauczymy.

Nie obawiaj się - szukamy handlowców, a nie akwizytorów telefonicznych. Nie zajmujemy się akwizycją, dzwonieniem do przypadkowych osób czy sprzedażą niechcianych usług. Nasi klienci to przede wszystkim biura nieruchomości oraz deweloperzy, którzy w zdecydowanej większości znają nasze możliwości i chętnie korzystają z naszych usług.

Zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami portalu,
  • Prowadzenie rozmów sprzedażowych, przygotowywanie ofert i sprzedaż usług,
  • Doradztwo i obsługa obecnych klientów portalu (modyfikowanie zamówień, pomoc w konfiguracji itp).

Wymagania

  • Komunikatywność.
  • Obsługa komputera (przynajmniej na poziomie podstawowym).
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub ogólnie - w pracy "na słuchawkach".

Oferujemy

  • Pracę stacjonarną w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.
  • Wygodne, przestronne i klimatyzowane biuro z parkingiem w ścisłym centrum Bielska-Białej (Galeria Sfera),
  • Umowę o pracę i stałe warunki zatrudnienia,
  • Pracę w niekoniecznie bardzo dynamicznym, ale za to naprawdę świetnym zespole,
  • Szkolenia i wpływ na rozwój fajnego projektu,
  • Imprezy integracyjne, biurową strefę relaksu, rewelacyjną kawę i gry planszowe ;)
  • Administratorem danych osobowych jest NNV Sp. z o.o. 10-457 Olsztyn Wyszyńskiego 1, NIP: 7393699287. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NNV Sp. z o.o. 10-457 Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 1, NIP: 7393699287 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)