Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej (m/w)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.05.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Ennie sprawia, że opieka domowa jest prosta, przejrzysta i przystępna cenowo. Naszym celem jest rozwiązanie problemu niedoboru opiekunów domowych w Niemczech, a jednocześnie poprawa opieki domowej i wsparcia dla osób starszych.

Zakres obowiązków

  • Telefoniczne doradztwo dla opiekunek osób starszych w Niemczech o usługach i funkcjonowaniu naszej platformy internetowej oraz naszej oferty
  • Ukierunkowane nastawienie na pozyskiwanie członków dla naszej Platformy internetowej
  • Dalszy rozwój naszego asortymentu usług oraz dokumentacji sprzedażowych i szkoleniowych
  • Przekazywanie naszemu zespołowi wiedzy z zakresu telesprzedaży
  • Osoba kontaktowa dla opiekunów w sytuacjach problemowych przy realizacji umowy

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w telefonicznej sprzedaży usług, oprogramowań lub innych produktów
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office oraz doświadczenie w obsłudze narzedzi CRM

Mile widziane:

  • doświadczenie w opiece domowej
  • umiejęstność pracy w zespole i wysoki poziom kompetencji społecznych
  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • profesjonalne wyrażanie się w mowie i piśmie
  • samodzielna i zorganizowana praca
  • zaangażowanie, lojalność, niezawodność
  • bardzo dobra, najlepiej ojczysta, znajomosc jezyka polskiego
  • dobra znajomość jezyka niemieckiego

Oferujemy

  • interesujacą, odpowiedzialną i urozmaiconą pracę w zmotywowanym i zaangażowanym zespole
  • możliwość aktywnego udziału w rozwoju młodej firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • warunki niemieckiego pracodawcy
  • prace zdalną z domu w pełnym wymiarze godzin
  • Administratorem danych osobowych jest Care24 GmbH 51105 Kolonia Dillenburger 93, NIP: DE345410725. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Care24 GmbH 51105 Kolonia Dillenburger 93, NIP: DE345410725 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)