OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Frezer

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie precyzyjnych narzędzi jednostkowych dla potrzeb przemysłu maszynowego oraz dla branży motoryzacyjnej.

Narzędziownia FANA narzędzia Sp. z o.o. zatrudni na bardzo dobrych warunkach pracownika do pracy w narzędziowni.

Miejsce pracy: ul. Grażyńskiego 22, Bielsko-Biała.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu:

33 499 48 05

Zakres obowiązków

  • frezowanie, wiercenie elementów metalowych.

Wymagania

  • umiejętność programowania frezarek CNC,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • zawarcie umowy o pracę na czas nieokreślony.
  • Administratorem danych osobowych jest FANA Narzędzia Sp. z.o.o. 43-300 Bielsko Biała Grażyńskiego 22, NIP: 5471898374. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)