Pracownik biurowy ds. ekologii/Wyszukiwania rozwiązań w zakresie ochrony środowiska

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.05.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Interesujesz się nowymi rozwiązaniami w zakresie ekologii i produkcji z odnawialnych źródeł?

Lubisz poszukiwać informacje dotyczące możliwości wprowadzania surowców z odnawialnych źródeł, zielonych technologii?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta zajmującego się projektowaniem i produkcją profesjonalnego oświetlenia poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy - okolice Bielska

Zakres obowiązków

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie ekologii, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju,
  • pozyskiwanie informacji na temat stosowanych norm/certyfikatów jakości w poszczególnych krajach,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z wprowadzaną normą/koncepcją,
  • współpraca przy realizacji projektów,
  • kontrola poprawności dokumentacji projektowej,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • sporządzanie raportów i analiz.
  • współpraca przy tworzeniu nowych produktów pod kątem zgodności z normami jakościowymi,

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów i wprowadzania norm jakościowych
  • Bieżąca identyfikacja przepisów prawnych krajowych i Unii Europejskiej dotyczących ochrony środowiska
  • Znajomość i umiejętności stosowania w praktyce norm i koncepcji, między innymi: Nordic Swan Ecolabel, EcoVadis, Cradle to Cradle, EU-Ecolabel, ISO 14001, ISO 50001 i innych,
  • zainteresowania w zakresie innowacji technologicznych oraz zielonych technologii,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe.
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywanie zadań
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez klienta w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • dodatkowe benefity, np. ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy,
  • partnerskie relacje i prace w zgranym zespole,
  • realny wpływ na swój rozwój i ścieżkę kariery,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Oferta dotyczy pracy stałej z zatrudnieniem bezpośrednio przez klienta.

Informujemy że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)