SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.05.2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

CityDrive sp. z o.o.

Jesteśmy partnerem aplikacji dostawczych oraz taxi w Polsce. Działamy w całym kraju, współpracując m.in. z Glovo, Uber, Uber Eats, Bolt, Bolt Food, FreeNow, Stuart, Deligoo, WoZo, Wolt. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego obecnie mamy największą ilośc kurierów działających w oparciu o aplikacje przewozowe w Polsce.

Wybierz największego partnera i pracuj przyjemnie - z nami to łatwe!

www.city-drive.pl

Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm w całej Polsce

i właśnie dlatego poszerzamy zespół. Szukamy osoby, która chce się rozwijać i rozumie, że nie od razu Rzym zbudowano.

U nas nie będzie nudy. Będzie różnorodność projektów, maksymalne wsparcie merytoryczne i zapas motywacji do pracy, której źródłem jest atmosfera.

Jesteśmy zgranym teamem i chętnie Cię w nim przywitamy. :-)

Мы ищем человека, который хочет развиваться и понимает, что Рим не сразу строился.

У нас не будет скучно. Зато будет много разнообразных проектов, максимальная поддержка при обучении и запас мотивации к работе, источником которой является атмосфера в молодом коллективе.

Мы сплоченная команда, и мы рады приветствовать Тебя в ней. :-)

Zakres obowiązków

  • obsługa obecnych klientów przez telefon w min. 2 językach (rosyjskim i angielskim),

  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami,

  • rozpoznanie potrzeb oraz dopasowanie oferty do klienta,

  • komunikacja przez mail, messenger i sms,

  • dbanie o pozytywne relacje z klientem,

  • analizowanie bazy danych,

  • bieżące raportowanie wyników prowadzonych rozmów,

  • współpraca z innymi działami w firmie.

    Твои обязанности

    • Обслуживание текущих клиентов по телефону в мин. 2 языка (русский и английский),

    • Телефонный контакт с потенциальными клиентами,

    • Анализ потребностей и подготовка предложения для клиента

    • Контакт с клиентами по электронной почте, messenger и sms,

    • Создание доверительных отношений с клиентами

    • Анализ базы данных,

    • Подготовка отчётов по проведённых работах

    • Сотрудничество с другими отделами в компании.

Wymagania

  • mówisz w języku polskim, rosyjskim lub angielskim (must have),

  • potrafisz w przystępny i klarowny sposób przedstawić klientowi propozycję, wykorzystując do tego język korzyści,

  • cechuje Cię wysoka kultura osobista i łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi,

  • umiesz słuchać i potrafisz zadawać pytania prowadzące do znalezienia rozwiązania danego wyzwania,

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku, znasz podstawy Excel lub/i Google Sheet.

  • Jeśli do tego interesujesz się tym jak prowadząc skuteczną komunikację możesz zwiększać konwersję z prowadzonych rozmów, to jesteś naszym wymarzonym kandydatem. :-)

Oferujemy

  • atmosferę, w której chce się pracować,

  • rozwój Twoich umiejętności,

  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

konkurencyjne wynagrodzenie + PREMIA!

Наше предложение

  • Атмосфера, в которой хочется работать,

  • Развитие Твоих навыков,

  • Все необходимые инструменты для работы.

  • Конкуретная зароботная плата + ПРЕМИЯ!

  • Administratorem danych osobowych jest CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul  Ksawerego Liskego 7, NIP: 898-226-93-79. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul Ksawerego Liskego 7, NIP: 898-226-93-79, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 4 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)