USTAWIACZ WTRYSKAREK

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.05.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

RT-PLAST Sp. z o.o.

Firma RT-PLAST Sp. z o.o. zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych poszukuje kandydata(tki) na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • uruchamianie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji,
  • przezbrajanie wtryskarek,
  • obsługa i podłączenia urządzeń peryferyjnych,
  • zapewnienie optymalnych parametrów technologicznych maszyn podczas produkcji przy
  • uwzględnieniu norm jakości,
  • diagnozowanie, usuwanie awarii,
  • dbanie o stan techniczny urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej przy obsłudze wtryskarek,
  • doświadczenie w montażu form wtryskowych na maszyny,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, SEP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • wsparcie w procesie wdrożeniowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy).
  • Administratorem danych osobowych jest RT-PLAST Sp. z o.o. 86-010 Koronowo Zbożowa 28, NIP: 5542919854. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RT-PLAST Sp. z o.o. 86-010 Koronowo Zbożowa 28, NIP: 5542919854 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Koronowo pow. bydgoski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (6 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.