• Koronowo, kujawsko-pomorskie pow. bydgoski

Inny

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - posiadanie wykształcenia wyższego na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia,
    praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę
    socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą
    albo
    - na dowolnym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki,
    nauk o rodzinie lub resocjalizacji,
    albo
    - na dowolnym kierunku oraz przygotowanie pedagogiczne uprawniające do wykonywania zawodu nauczyciela,
    - posiadanie władzy rodzicielskiej, nie jest zawieszona ani ograniczona,
    - wypełnianie obowiązku alimentacyjnego, w przypadku gdy taki obowiązek wynika z tytułu egzekucyjnego,
    - niefigurowanie w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym,
    - niefigurowanie w bazie Krajowego Rejestru Karnego,
    - obywatelstwo polskie, zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych
    - zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,
    - niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe.

    pożądane:
    - umiejętność organizacji pracy i kreatywność,
    - umiejętność planowania i realizacji indywidualnej i grupowej pracy wychowankom placówek opiekuńczo-wychowawczych w różnych grupach wiekowych, dostosowanej do ich stanu zdrowia, możliwości, potrzeb i zainteresowań,
    - włączanie się w życie placówki i dyspozycyjność,
    - umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
    - skrupulatność i rzetelność w prowadzeniu obowiązkowej dokumentacji,
    - znajomość obowiązujących na stanowisku pracy przepisów prawnych,
    - wysoka kultura osobista,
    - mile widziane prawo jady kat. B oraz aktualne orzeczenie dla celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze ok. 4 900 zł brutto + dodatki
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)