• Koronowo, kujawsko-pomorskie pow. bydgoski

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - posiadanie wykształcenia wyższego, w zakresie umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku,
    z obszaru dziedzin nauk społecznych, nauk medycznych i nauk o zdrowiu,
    - udokumentowane przygotowanie do prowadzenia terapii o profilu potrzebnym do pracy z
    dzieckiem i rodziną,
    - posiadanie władzy rodzicielskiej, nie jest zawieszona ani ograniczona,
    - wypełnianie obowiązku alimentacyjnego, w przypadku gdy taki obowiązek wynika z tytułu
    egzekucyjnego,
    - niefigurowanie w bazie danych Rejestru Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym,
    - niefigurowanie w bazie Krajowego Rejestru Karnego
    - obywatelstwo polskie, zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych,
    - zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,
    - niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze ok. 1300 zł brutto + dodatki
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)