Odlewnia Żeliwa S. i B. Mioduszewscy sp.j.

Elektryk / Mechanik do Działu Utrzymania Ruchu

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie pow. Grudziądz

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty Sławomir i Bogusław Mioduszewscy Spółka Jawna

Nowoczesna i rozwijająca się Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty zatrudni elektryka / mechanika do Działu Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów elektromechanicznych linii produkcyjnych,

  • diagnostyka uszkodzeń i awarii systemów zasilania i kontroli urządzeń produkcyjnych i infrastruktury technicznej,

  • wykonywanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji ,

  • wykonywanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych infrastruktury elektryczne i elektrotechnicznej oraz wyposażenia zakładu,

  • działania prewencyjne w podległym obszarze,

Wymagania

  • doświadczenie w działach technicznych,

  • wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe techniczne, elektryczne, energetyczne lub mechatronika,

  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP,

  • wiedza w zakresie, elektryki i elektroniki przemysłowej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • skrupulatność i zaangażowanie,

  • wiedza z zakresu sterowania i zasilania napędów eklektycznych

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

Oferujemy

  • stabilna praca w nowoczesnej firmie o profilu produkcyjnym,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia i kursy ,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • benefity z ZFŚS
  • Administratorem danych osobowych jest Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty S. i B. Mioduszewscy sp.j. 86-302 Grudziądz Lisie Kąty 7, NIP: 8761009243. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Odlewnia Żeliwa S. i B. Mioduszewscy sp.j. 86-302 Grudziądz Lisie Kąty 7, NIP: 8761009243 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)