REVICO S.A.

Programista maszyn CNC

  • Mirosław, mazowieckie pow. płocki
  • 6 000-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Inżynier oprogramowania

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

REVICO S.A. jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjno-inwestycyjnym działającym w branży elektroenergetycznej i budownictwie. Jesteśmy producentem bezpiecznych i niezawodnych urządzeń przeznaczonych zarówno dla przemysłu, jak też dla energetyki zawodowej.

Miejsce pracy: Mirosław k.Płocka, mazowieckie

Zakres obowiązków

  • Programowanie maszyn CNC (wykrawarka, prasa krawędziowa)
  • Przygotowywanie zoptymalizowanych rozkrojów blach
  • Udział w projektach technologicznych
  • Ścisła współpraca z innymi działami

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Znajomość maszyn i technologii dot. Pras krawędziowych, wykrawarki
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Silne zrozumienie procesów obróbki, narzędzi i materiałów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Miesięczną premię motywacyjną
  • Kwartalną premię frekwencyjną
  • Fundusz celowy
  • Zapłata za nadgodziny wg Kodeksu Pracy
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Paczki świąteczne dla dzieci, premie świąteczne
  • Dofinansowanie do programu Multisport i Multilife
  • Szkolenia
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w elektroenergetyce
  • Pracę z osobami nastawionymi na współpracę oraz dzielenie się wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym
  • Administratorem danych osobowych jest REVICO S.A. 09-472 Słupno Mirosław, ul. Długa 3, NIP: 7743094172. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REVICO S.A., zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

    Informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w REVICO S.A. z siedzibą w Mirosławiu ul. Długa 3, 09-472 Słupno uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz złożenia oświadczenia o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    Aplikacje kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.
    Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. REVICO S.A. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)