Projektant sieci telekomunikacyjnych

HRPartner Monika Pszuk

Informatyk

Umowa o pracę

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264), która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego stałego klienta z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Luboń

Obowiązki:
- opracowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej nowobudowanych przez firmę sieci i systemów telekomunikacyjnych.
- udział w wizjach lokalnych w celu ustalenia zakresów projektowanych i wykonywanych przez firmę robót
- wypełnianie i przygotowywanie wymaganych dokumentów wewnętrznych firmy
- dokonywanie uzgodnień technicznych i ustaleń w czasie planowania i
wykonywania oraz nadzoru prac instalacyjnych
- wsparcie techniczne i merytoryczne dla wykonawców przy realizacji prowadzonych robót
- współpraca z przedstawicielami Inwestora w zakresie projektowym
- bieżące raportowanie zaawansowania prac

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne,
elektrotechniczne lub pokrewne)
- doświadczenie w projektowaniu infrastruktury teletechnicznej, w zakresie projektów wykonawczych i budowlanych
- bardzo dobra znajomość technologii optycznej (FTTH) – szeroka wiedza techniczna
- znajomość norm i przepisów wynikających z Prawa Budowlanego i Prawa Telekomunikacyjnego
- znajomość polskich i europejskich standardów projektowania
- znajomość oprogramowania CAD
- znajomość pakietu MS Office
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności telekomunikacyjnej

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednie)
- pracę w godzinach 8-16
- wynagrodzenie w wysokości 5500 brutto oraz premię
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, tj. laptop, telefon

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy aplikuj wysyłając CV!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk-Małkowską, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’
Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.
Miejsce pracy
  • Luboń pow. poznański, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)