Magento Developer

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.02.2022

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

FAKRO

FAKRO to ludzie. Od początku naszego istnienia stawiamy na budowanie Mistrzowskiej Drużyny identyfikującej się z wartościami firmy.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Na co dzień doceniamy efektywną współpracę i dbamy o nasze relacje wewnętrzne i zewnętrzne. Zapewniamy stabilne miejsca pracy, rozwijamy kompetencje zawodowe i osobiste naszych Pracowników. Jako firma mocno związana ze sportem propagujemy wśród Pracowników zdrowy, aktywny styl życia. Nasi Pracownicy są inicjatorami akcji charytatywnej „Kilometry Nadziei z FAKRO” i świetnie łączą swoje pasje z zaangażowaniem w życie firmy.

Miejsce pracy:
Nowy Sącz/ Kraków/ praca zdalna

Poszukujemy programisty Magento 2, odpowiedzialnego za rozwój sklepu korporacyjnego opartego na tej platformie. Osoba taka będzie tworzyła nowe funkcjonalności, utrzymywała istniejące oraz wspomagała analityka w weryfikacji technicznych możliwości systemu.

Zakres obowiązków

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w pracy z PHP 7
  • zrozumienie architektury Magento
  • znajomość MySQL, GIT, Linux
  • obeznanie z koncepcją SOA oraz technologiami WebService, HTTP i SOAP
  • angielski na poziomie komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:

  • certyfikaty związane z Magento
  • doświadczenie w realizacji integracji pomiędzy Magento, a innymi systemami
  • znajomość Elasticsearch, Redis, RabbitMQ

Oferujemy

  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku lub B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
  • dobre warunki pracy
  • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
  • bonusy w okresach świątecznych
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO
Miejsce pracy
  • Kraków
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)